Zelmer HS 1250

0.8 kg
Délka kabelu
260 cm

• , zakoupeno v EURONICS

• Žehličku používáme krátkou dobu. Prozatím jsme žádné závady nenašli.

Se zbožím jsme spokojeni.

• , zakoupeno v Korunka.cz

• rychlá zahřívací doba, po pár sekundách se zahřeje na maximální teplotu. Vlasy žehlí rychle a jsem s ní maximálně spokojena

nákupu nelituji a určitě bych ji zakoupila znovu

keramické
0.8 kg
Délka kabelu
260 cm

Díky svým zaobleným tvarům lze kompaktní žehličku HS1250 použít rovněž jako kulmu. Díky displeji LCD a 11 možnostem nastavení teploty lze narovnávat libovolný typ vlasů. Keramická turmalínová vrstva s antibakteriálním nanostříbrem chrání vaše vlasy a zabraňuje vzniku statické elektřiny. Funkce automatického vypnutí šetří energii a zaručuje bezpečnost.

• , zakoupeno v EURONICS

• Žehličku používáme krátkou dobu. Prozatím jsme žádné závady nenašli.

Se zbožím jsme spokojeni.

• , zakoupeno v Korunka.cz

nákupu nelituji a určitě bych ji zakoupila znovu