Valera Silhouette 647.02

Profesionální široká 6vlnná keramicko turmalínová krepovačka SILHOUETTE pro super styling!...
1 434 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z ProdejParfemu.cz

Skladem • 1 varianta150 Kč72 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 29 079 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč98 % • 4 951 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 46 033 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč95 % • 26 353 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 18 404 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 272 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Vysoká kvalita
    • Rychlost nahrati
    • Regulace teploty

Kulmu už jsem jednou měla, vydržela cca 6 let a kdyby mi nešťastne nespadla na zem, určitě by vydržela ještě roky. Hned druhý den jsem objednala tu stejnou, protože lepší krepovaci kleště jsem nepoznala. Nepálí vlasy, během vteřiny vytvoří na vlasech požadované vlny a není třeba držet půl minuty na vlasech. Opravdu profesionální kleště.

• , zakoupeno v TopBrand

• Velká spokojenost objem vlasu supr výrobek
    • žadne

Super

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• naprosto splnila mé očekávání
    • snad jen to co je jinak vždy předností a to je pro domácí použití až příliš dlouhý přívodní kabel - velký objem třeba při cestování

výrobek splnil mé očekávání

Typ
žehličky
Profesionální
Otočný kabel

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v MALL.CZ

Super

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• naprosto splnila mé očekávání

výrobek splnil mé očekávání

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v EURONICS

Jsem s touto žehličkou spokojená. Dělá opravdu pěkně vlnitý účes. Pracuje se mi s ní dobře.

• , zakoupeno v Leontyna.cz

• funguje perfektně
    • snadné ovládání

krepovačka naprosto super

• opravdu funguje, vlasy maji mnohem větší objem

Jsem nadsena, koupila jsem na kasa.cz, zbozi dorazilo do 2 dnů a žehlička opravdu funguje, je to valstne takova mini krepovacka. Doporucuji!

• Rychlost nahřátí
    • Krásné pravidelné vlnky
    • 6ti vlnná

Skvěle se s ní pracuje, dělá krásné vlnky, rychle se nahřívá, skvělá možnost nastavení teploty.

• Je prostě super.

Tento produkt jsem si vybrala protože,jsem chtěla mít vlnité vlasy a tato krepovačka to rychle, nenáročně a perfektně umožní.

• Splňuje vše co nabízí.

Výborná,dobře se s ní pracuje.

• , zakoupeno v OK Computers

• Bezvadné zboží, vlasy maji krásný objem