Ultron Mach PLUS Glam edition 0447931

Na vlny a lokny
Profesionální
Displej

• , zakoupeno v Svět kadeřnictví.cz

Produkt jsem vybírala na základě zákaznických recenzí, dříve jsem měla kadeřnickou žehličku značky D'artek, která se už bohužel nevyrábí, byla to nejlepší žehlička, jakou jakou jsem kdy měla, obě plochy titanové, nahřátá okamžitě, dělala nádherné lokny, byla hládka, vlasy krásně prošly. Tato žehlička mě trochu zklamala, asi jsem podle popisu čekala víc, možná to dělá ta druhá keramická plocha, ale občas to drhne a loknu to sice udělá, ale i když jedu správně třeba od poloviny hlavy a držím ve správné pozici, tak je navlněná pouze víceméně spodní část. Měla jsem asi zvolit obě plochy titanové a neriskovat. Za ty peníze bych si představovala lepší výsledek. Nahřívá se automaticky na 230, což mi přijde strašně moc, a i když jedu rychleji, z vlasů se dost kouří. No uvidíme po čase, jestli to bude mít nějaký efekt na kvalitu vlasů. Každopádně žehličku rovnou D´artek GTL 015STi už nemám šanci sehnat, vydržela mi 11 let a stále pracovala naprosto bezchybně.

• Velmi rychlé nahřívání
    • Krásný design
    • Kvalitní zpracování

Perfektní žehlička, mám krepaté odbarvované vlasy. Ionizace je nezbytná, zvláště na vyšší teplotu jsou vlasy krásně rovné, vydrží i 3 dny relativně hezké, hladké- stačí jen lehce prožehlit. Nemám pocit, že by vlasy ničila.

Doba nažhavení
20 s
Na vlny a lokny
Profesionální
Displej

Profesionální žehlička na vlasy Ultron MACH PLUS Glam edition s generátorem iontů a funkcí infrared. Generátor iontů produkuje miliony očisťujících negativních iontů a díky tomu vlasy zůstávají hydratované a dokonale lesklé. Infračervené záření proniká do hloubky vlasů a regeneruje poničenou tkáň. Žehlička se snadno ovládá a skvěle padne do ruky. Na digitálním dotykovém displeji si můžete nastavit teplotu od 120°C do 230°C po 10°C. Displej lze také pomocí bočního tlačítka zamčít. Plovoucí keramické titanové plochy umožňují lepší kontakt s vlasy a výsledkem jsou dlouhotrvající výsledky, zářivé, hebké a zdravé vlasy.

Barva: bílá / zlatá

Ionizace - negativně nabité ionty jsou částice, které pročisťují vzduch. V přírodě se vyskytují ve velkém množství po bouřce, kdy je vzduch čistší a revitalizující. Generátor produkuje miliony očisťujících negativních iontů, což dodává vlasům odpovídající vlhkost a navrací jim pružnost. Zabraňuje povlávání a elektrizování vlasů. Vlasy získávají přirozený lesk.

Infračervené záření - proniká do hloubky vlasů a intenzivně regeneruje poničenou tkáň a stimuluje prokrvení vlasové pokožky. Podporuje tvorbu keratinu, který zlepšuje strukturu vlasů.

Vlastnosti:

• profesionální žehlička na vlasy
  • funkce infrared
  • generátor iontů
  • rychlé zahřátí za 20 sekund na 180°C
  • keramicko-titanové žehlící plochy
  • nastavení teploty po 10 °C
  • plovoucí destičky
  • digitální displej se zámkem
  • dotykové ovládání
  • dokonalé hladké vlasy i vlny
  • pro všechny typy vlasů
  • dodává hedvábný lesk
  • vlasy jsou zářivější a zdravější
  • bez krepatění a statické elektřiny
  • dlouhotrvající výsledky
  • automatické vypnutí po 60 minutách