Nejnovější recenze ze sekce Žehličky vlasů

Philips HP 8321/00

Philips HP 8321/00

Ověřený zákazník Notino Ověřený zákazník

Přidáno: před 2 hodinami

Zakoupeno v Notino

Žehlička je naprosto perfektní. Připravena k použití za 1 minutu, zanechává na vlasech hebkost a nevysušuje, velice šetrná a při tom výsledek je skvělý. Vřele doporučuji!

Přidáno: včera, 10:03

• Rychlé zahřátí, lesklé vlasy

Přidáno: 20. února 2018

(naposledy upraveno 20. února 2018)

• Rychle nahřatí
  • Dlouhý kabel
  • Dobře se drží při zehleni mě nespali prsty
  • Žehlí rychle i dlouhé nepoddajné a husté vlasy se sklonem ke krepateni
  • Zlepšuje kvalitu vlasu za určitých podmínek
  • Perfektně žehlí vlasy které jsou hrubé drsné a kudrnate krepativé nepoddajné a zároveň dlouhé
  • Je lehká
  • Vysoká cena
  • Nadrzku na olej jsem doplňovala třikrát
  • Tekutina při neopatrnem nalévání muže vítekat
  • Je hlučna

Vybrala jsem si ji proto abych mohla vlasy rovnat na více způsobu. Doporučuji před zehlenim nástrikrat ochranný sprej před teplem je to lepší z toho důvodu aby vlasy byli este o to lépe chráněné. Je dobře se ujistit ze vlasy jsou opravdu čisté protože když ne muzou se ucpat kanálky ze kterých se vypařuje vyživovaci olej. Mám lepší zkušenost žehlíčkou žehlit na vyžší teploty z důvodu lepšího kvalitnějsího vzhledu a déle tak vydrží rovné poddajné a hladké bez tendence ke krepatění.
Myslím si ze zehlička je vhodná pro všechny tipy vlasu nesmí ale člověk čekat ze si ji koupi a stane se zázrak a na hlavě mu vznikne něco co tam nikdy nebylo a ani nebude!! Člověk už musí vědět co jeho kadeřím děla dobře a jak by mohl přednosti tohoto výrobku este pozdvyhnout. Investice se určitě vyplatí !!

Devildeny Devildeny

Přidáno: 19. února 2018

• Vlasy jsou po vyžehlení hladké se zdravým vzhledem, což mohu porovnat s pocitem po aplikaci keratinu.
  • Pokud není venku vysoká vlhkost, narovnání vydrží až do dalšího umytí, což se mi ještě u žádné žehličky nestalo.
  • Hůře mobilní kvůli velikosti a oddělené nálevce.
  • Chybí žáruvzdorné pouzdro

Mrzí mě, že jsem kvůli vyšší ceně jsem koupi odkládala a zbytečně zkoušela levnější verze napařovacích žehliček, které se s touto nedají vůbec srovnat.

Gallet Glacerie LIS016

Gallet Glacerie LIS016

Ověřený zákazník Eberry.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 18. února 2018

Zakoupeno v Eberry.cz

důvody pro:
- parametry, které jsme chtěli
- příznivá cena

• Délka kabelu
  • Design
  • Lehká
  • Snadno ovladatelná
  • Světelná indikace, která ukazuje kdy je žehlička nahřátá na požadovanou teplotu
  • Teplota nastavitelná na celou škálu od 120 do 210 stupňů
  • Rychle žehlí, opravdu stačí jeden tah žehličkou
  • Vlasy vydrží dokonale vyžehlené opravdu celý den, další dva dny zůstávají jen mírně stočené
  • Vlasy vypadají po žehlení dokonale rovné, lesklé, husté, zdravé, prostě krásné
  • Žehlení zabere minimum času
  • Žehlicí plochy jsou široké
  • Neničí vlasy, není ani nutné používat prostředky na ochranu vlasů

Žehlička splňuje vše, co slibuje výrobce, velmi rychle se nahřívá, dosažení požadované teploty indikuje blikáním, je lehká, skvěle se drží a ovládá, na čelisti není vůbec nutné tlačit, teplota se dá kolečkem nastavit nejen na konkrétní teploty 120 - 210, ale na všechny stupně mezi tím. Název je přesný, jednou přejet pramen žehličkou a je rovný jako hřebík. Slibované silikonové proužky opravdu pomáhají, po žehlení, jsou vlasy nádherné, husté, jako od kadeřníka. Vlasy vydrží rovné od rána až do večera, příliš se nezvlní po celé dny. Žehlicí plochy jsou široké, pojmou velký kus vlasu najednou, takže žehlení zabere jen pár minut. Vlasy nejsou po žehlení cítit připáleně, žehlička se nezanáší, nešpiní ani neolupuje. Ani bez tepelné ochrany vlasy neničí. Dříve jsem používala levnou žehličku z obchodu s elektrospotřebiči a ta byla příšerná, ničila vlasy, nikdy je pořádně nevyžehlila a zanášela se. Kadeřnice mi poradila investovat do dražší žehličky a investice se vyplatila, koupě rozhodně nelituji. Dřív jsem se žehlení děsila, teď se na něj skoro těším.

ETA Liliana 5336

ETA Liliana 5336

Přidáno: 17. února 2018

• Rychle se nahřívá
  • Vlasy ani po dlouhodobém žehlení pořádně nevyžehlí
  • Doba po kterou zůstávají vlasy narovnané, se měří na pouhé minuty
  • Vlasy jsou po vyžehlení nevzhledné, matné, zacuchané, zplihlé
  • Viditelně ničí vlasy i po použití ochranných prostředků na vlasy
  • Vlasy zůstávají na žehličce, připékají se k ní
  • Žehlicí plochy se zanáší, rychle se z nich sloupe lak a odřou se
  • Žehlicí plochy jsou úzké
  • Design
  • Jen jedna teplota

Žehličku jsem si koupila protože byla snadno dostupná a levná a dodnes doufám, že mi vlasy příliš nepoškodila. Mám jemné krátké vlasy, přesto je žehlička nedokázala ani po půl hodině vyžehlit, ačkoliv jsem nesčetněkrát přežehlila každý pramen. I po takové době se vlasy trochu stáčely a pokud se mi přece jen podařilo je narovnat, za deset minut už se zase viditelně vlnily. Celkově byly vlasy po žehlení nehezké a navíc lepily a byly cítit jako připálený toast. Při každém použití jsem úplně cítila a viděla jak se vlasy ničí, navzdory používání tepelné ochrany. Navíc se rychle zničila i žehlička, vlasy se k ní připékaly a na plochách po každém použití vznikala téměř nesmyvatelná karamelu podobná lepkavá vrstva, k tomu se destičky oloupaly a odřely. Celkově byly plochy na žehlení úzké, i kdyby byla žehlička kvalitní, žehlení by trvalo zbytečně dlouho. Design není nic moc, ale co za tu cenu čekat. Žehlička nenabízí nic navíc, jen tlačítko on/off a světelný indikátor ukazující, že je žehlička zapnutá, prostě jen to úplně nejnutnější. Celou dobu jsem myslela, že něco dělám špatně, než mi kadeřnice řekla, že kvalitní žehličku pod tři tisíce neseženu a už vůbec ne v obchodě s elektrospotřebiči. A že levné žehličky jen ničí vlasy a nedokážou vyžehlit vlas do hloubky, takže ho nikdy pořádně nenarovnají. Poslechla jsem ji, investovala peníze do profesionální žehličky a dodnes toho nelituji, s touto žehličkou ji vůbec nelze srovnávat. Pro toho, kdo to se žehlením myslí vážně, používá žehličku každý den, nemá vůbec smysl tuhle žehličku kupovat. Pokud někdo žehlí jen občas a nechce investovat do kvalitnější, asi to za zvážení stojí, ale vlasy mu to stejně nevyžehlí. Já ji rozhodně nedoporučuji ani na jedno použití.

Regulace teploty: Nedostatečná - malý rozsah

Ověřený zákazník Nejkrásnější vlasy Ověřený zákazník

Přidáno: 15. února 2018

Zakoupeno v Nejkrásnější vlasy

• vlasy jsou zdravejsi a leskle

BaByliss ST387E

• ionizátor
  • ochrana vlasů
  • hodně teplot
  • široké plotýnky
  • termo obal a motací šňůra
  • design
  • možná neskladné rozměry, ale není to přece jen cestovní žehlička, že

Ověřený zákazník muj-Remington.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. února 2018

(naposledy upraveno 13. února 2018)

Zakoupeno v muj-Remington.cz

Produkty značky Remington kupují pro jejich kvalitu a výdrž.Používám je nejen doma,ale především v kadeřnickém salonu. Urcitě doporučuji všem, kteří ještě nemaji jasno,jakou značku vybrat.

Remington S 6505

Remington S 6505

Přidáno: 11. února 2018

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• Je skvelé, ako môžem jedným ťahom vlasy vyžehliť alebo natočiť!
  • Vlasy sú hebké a lesklé
  • Zohrieva sa aj z vonkajšej strany, treba si zvyknúť na opatrnejšiu manipuláciu

Valera Swiss X Agility Ionic 100.20/I

Valera Swiss X Agility Ionic 100.20/I

Ověřený zákazník Parfum.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. února 2018

Zakoupeno v Parfum.cz

Krásně vyhladí vlasy, lesknou se, neničí je. Větší investice se rozhodně vyplatí.

Remington S6300

Remington S6300

Justýna Škrabanová Justýna Škrabanová

Přidáno: 9. února 2018

(naposledy upraveno 9. února 2018)

Žehlička pěkně narovná vlasy a zároveň vypadají furt zdravě.

Philips KeraShine Care HP8348/00

• variabilita nastavení teploty
  • krátká žehlící plocha

Devildeny Devildeny

Přidáno: 7. února 2018

• Dobře rovná i při nižších teplotách a olej příjemně voní
  • Za dva měsíce používání jsem nezpozorovala výrazné zlepšení kvality vlasů
  • Systém vaporizace je nekvalitní

Koupi této žehličky můžu doporučit jenom pokud budete mít plnou záruku. Já ji koupila od třetí osoby, sice jako nepoužívanou, ale bez záručního listu a po dvou měsících používání mi v žehličce bouchlo, resp. zkratovala, vyhodila jistič a kolem tlačítka na vaporizaci zčernala. Nemám již odvahu ji znovu zapínat, takže může letět do koše. Už se k této značce nevrátím, předchozí žehličky zn. Remington mám ještě stále funkční a to jsou staré 5 - 8 let, bez jakékoliv vady. Možná jsem jen narazila na špatný kus, ale za tu cenu bych očekávala lepší kvalitu.

Remington CB 7400

Remington CB 7400

Andrea Andrea

• rychlé vyžehlení
  • efekt rovných vlasů nevydrží dlouho
  • časté zacuchání pokud se nerozčešou dobře vlasy

Velké zklamání, mám jemné dlouhé kudrnaté vlasy. Po vyžehlení jsou rovné tak maximálně hodinu a pak se začnou zase kroutit. Při použití nejvyšší teploty mi přijde že se vlasy pálí a je to na nich pak i docela vidět, jsou vysušené a zlámané. Takže na kudrnaté vlasy nedoporučuji, max. na polorovné pouze pro úpravu.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 6. února 2018

• Nemám co vytknout. Zatím nejlepší žehlička co jsem měla. Vřele doporučuji.

Zakoupeno v ExaSoft.cz

pěkný design, dobrá manipulace, žehlička splnila očekávání

• pomer cena x vykon
  • rychle nahrati
  • dobra manipulace
  • dela krasne prirozene vlny i na kratkych vlasech
  • musim davat pozor, abych se nespalila...horni deska pali zvrchu

Orava ZVK-207

Orava ZVK-207