Solac PP 7245

Displej

• , zakoupeno v Gloob

• teplota, keramicke plochy
    • trochu ohnuta poloviny zehlicky

pokud by nemela vadu, byla by proste super. Jinak proste funguje.

• , zakoupeno v TEshop

• , zakoupeno v HOMESALE.CZ

• skvělá cena
    • po vyzkoušení maximální spokojenost po všech stránkách

-produkt jsem si vybrala hlavně díky nízké ceně a vzhledu.Žehličku používám jen občas,proto jsem nechtěla moc investovat,ale na druhou stranu,jsem chtěla kvalitní produkt.Což se povedlo.
    -žehličku na vlasy mám poprvé,takže nemůžu porovnat s jinou
    -je ihned horká,dobře se drží a dobře žehlí
    -určitě produkt doporučuji
    -spln´uje vše,co jsem od ní očekávala
    -vždy je risk objednávat přes internet,tentokrát bylo vše perfektní(cena,doba dodání),takže budu všem doporučovat a nakupovat

Barva
černá
0.2 kg
Délka kabelu
200 cm
Displej

Žehlička na vlasy Solac PP 7245 Alissée s keramickými destičkami, rychlý ohřev. Speciální úzký tvar destiček u žehličky na vlasy Solac PP7245 je vhodný pro kratší účesy, keramické destičky vám zajistí snadnou úpravu účesu, rovné vlasy a jemný kluz bez tahání vlasů. Teplota u kleští na vlasy Solac PP 7245 je přednastavená, design žehličky je v černé barvě.

• , zakoupeno v Gloob

• teplota, keramicke plochy
    • trochu ohnuta poloviny zehlicky

pokud by nemela vadu, byla by proste super. Jinak proste funguje.

• , zakoupeno v TEshop

• , zakoupeno v HOMESALE.CZ