Sencor SHI 782GR

120 °C
Rozměry žehlící plochy
90 x 21 mm

• , zakoupeno v Pilulka.cz

S tímto produktem jsem spokojená. Mám od této značky již druhou žehličku a nemůžu si na nic stěžovat.

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Snadná manipulace, lehký do ruky, nastavitelná teplota.
    • tvrdá a silná napájecí šňůra

120 °C
Rozměry žehlící plochy
90 x 21 mm

Žehlička na vlasy SHI 782GR

- Tourmaline technologie kombinovaná s keramikou
- Plynule nastavitelná teplota
- Červené podsvícení regulátoru teploty

Tourmaline technologie kombinovaná s keramikou pro maximální klouzavost vlasů po žehlící ploše
Plynule nastavitelná teplota pro všechny typy vlasů (120 - 230° C)
Slim Design ideální pro tvarování do loken
Ultralehká konstrukce
Rozměry (délka x hloubka x výška): 318 x 30 x 35 mm
Hmotnost: 230 g

Dokumenty

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Před touto žehličkou jsem používala parní žehličku Steam Pod od Loreal, která mě stála 5 000 Kč. Sencor jsem si pořídila pouze na cesty a vzhledem k její ceně jsem čekala spíše slabý průměr. Ale vůbec jsem nečekala, že bude tak dobrá a dokonce lepší, než předražená Steam Pod. Nakonec to dopadlo tak, že jsem Steam Pod prodala a nechala si pouze tuto.
    • Je skvělá, krásné lehoučká, je snad do pár vteřin nahřátá, netahá vlasy, vlasy po ní krásně kloužou, prostě super. Navíc mi přijde, že ničí vlasy daleko méně, než Loreal, takže naprostá spokojenost.
    • Příliš dlouhý kabel, ale to není na překážku.
  • , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Snadná manipulace, lehký do ruky, nastavitelná teplota.
    • tvrdá a silná napájecí šňůra

• design lahodici
    • lehoucka, minimalni hmotnost
    • krasne padne do ruky
    • za malo penez mnoho muziky
  • , zakoupeno v Euroelektro.cz

• úzké žehlicí plochy, vlasy se dají dobře natáčet

hezký vzhled, dlouhý kabel, úzké plochy pro perfektní natáčení, rychlé zahřátí

• , zakoupeno v Alza.cz

• rychle se nahřívá
    • snadno sklouzává po velký výběr teplot
    • dlouhý vodící kabel

Tuto žehličku vlastní i má kamarádka a ta si ji nemůže vynachválit a mně se zrovna má rozbila. Takže stačilo jen z pohodlí domova kliknout na stránky a už jsem ji měla doma také. Jsem s ní velice spokojená a už bych jí asi za žádnou nevyměnila. Má i pěkný vzhled.

• , zakoupeno v Alza.cz

Dobrý kvalitní nástroj.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Rychle se nahřívá.
    • Má dostatečně dlouhou přívodní šňůru.
    • Vlasy pěkně tvaruje.
    • Příjemná cena

Při výběru mi pomohly názory ostatních kupujících.
    S používáním nemám žádný problém, S produktem jsem spokojena.