Sencor SHI 530

Cestovní

nic

• Celkem rychle se nahřívá
    • Trošku v ní praská při nahřívání - nevím, zda je to normální

Za tu cenu dostačující a na moje jemné vlasy stačí i nižší rozsah regulace teploty.

• rychlé nahřátí
    • snadná manipulace
    • LED displej
    • zámek pro zajištění
    • ovládání na boku žehličky
    • otočný přívodní kabel
    • vhodná na krátké vlasy
    • nelze nastavit nižší teplotu než 100°C

Žehličku jsem si koupila na základě recenzí a také proto, že se dá nastavit teplota od 60°C do 190°C, ale bohužel tomu tak není. Při zapnutí žehličky se automaticky načte 100°C a teplota nejde snížit. Zvýšit ano, ale snížit ne. Ptala jsem se na to, ale bohužel mě zatím nikdo na tuto otázku nedokázal odpovědět.

Povrch destiček
Displej
Výměnné nástavce
Cestovní

Žehlička na vlasy SHI 530

- Praktické ovládání na boku žehličky
- Integrovaný zámek pro zajištění žehličky
- Nízkozdvižná tlačítka

Plynule nastavitelná teplota pro všechny typy vlasů (60 - 190° C)
Teplota řízená mikroprocesorem
Led displej se zobrazením aktuální teploty
Integrovaný zámek pro zajištění žehličky v uzavřené poloze pro pohodlnější uskladnění
Praktické ovládání na boku žehličky
Nízkozdvižná tlačítka

• nelze nastavit nižší teplotu než 100°C

• levná
    • rychlé nahřívání
    • životnost

Žehličku jsem si koupila před 5 lety. Nemůžu si ji vynachválit, za celou dobu používáni (každodenní) skoro žádné opotřebení. Bohužel teď mně přestala fungovat :/ Když chci nastavit teplotu vypne se.

• ukazatel teploty
    • rychle se nahřeje
    • Přehledné ovládání
    • menší plocha na žehlení - pro hodně dlouhé nebo kudrnaté vlasy asi není ideální

Na mé polodlouhé, celkem jemné vlasy, ale dost vlnité je ideální.
    Za tuto cenu je ideální a vyrovná se i jiným daleko dražším žehličkám.
    Výborná na cesty - skladná

• , zakoupeno v KupToTu.cz

• Dobrý poměr cena/výkon
    • rychle se nahřeje
    • delší doba žehlení

Koupila jsem žehličku dceři po přečtení recenzí, odpovídá představám. Vlasy nestačí přejet jen jednou, nicméně neočekávala jsem superstroj, takže spokojenost. Za tu cenu slušná žehlička. Koupila bych znovu.

• Regulace teploty 60° - 190°
    • Keramicko-turmalínové destičky
    • Ionizér
    • Otočný kabel o 360°
    • Design
    • Display pro zobrazení teploty
    • Rychlost nahřátí na požadovanou teplotu
    • O žádných nevím

Skvělá žehlička s nastavitelnout teplotou, designem, materiálem destiček, displayem a otočným kabelem. Velice rychle nahřívá na požadovanou teplotu. Skvělá cena.

• Velmi dobré zboží
    • Produkt je úžasný
    • nic proti nemám

Vnučka si přála žehličku na vlasy,tak jsme hledali po internetu a tato se nám líbila nejvíce,tak jsme ji objednali.Teď ji používá je s ní spokojena.Produkt bych doporučila každému,kdo by chtěl toto zboží.
    Ostatním bych doporučila za dobré zboží a včasné dodání.

• parametry
    • ok

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

Dobrá žehlička za dobrou cenu.