RemingtonS7200

0.59 kg
Automatické vypnutí
Displej

• , zakoupeno v Krasa.cz

Prostě žehlička na vlasy - nečekala jsem žádnou bombu.

• žehlící plochy řádně nedoléhají, je nezbytné na žehličku hodně tlačit
    • žehlení na mokré vlasy nefunguje
    • poškození vlasů - krepatost, vysušení

produkt jsme si vybrala z důvodu možnosti žehlení jak suchých, tak zejména vlhkých vlasů
    na žehlení vlhkých vlasů se bohužel neosvědčila

0.59 kg
Automatické vypnutí
Displej

Remington S 7200 Wet2Straight

Žehlicí plochy ze zdokonalené keramiky napuštěné mikro
kondicionéry proti krepatění
Zámek teplotního nastavení
Žáruvzdorné pouzdro
Univerzální napětí

Dopřejte svým vlasům terapii
Keramické žehlicí plochy napuštěné teplem aktivovatelnými mikro kondicionéry, které se uvolňují do vlasů pro jemné vlasy po celý den. Na rozdíl od běžných žehliček je Wet2Straight navržena pro použití na vlhkých vlasech. Není tedy třeba vlasy po umytí vysoušet. Odpařovaná voda uniká speciálními otvory na žehlicí ploše. Zároveň se část vody teplem uzamyká uvnitř vlasu a dodává mu tak ochranu během stylingu, nazýváme to hydratační terapií.

Jaké jsou výhody?

Respondenti nezávislého spotřebitelského testu po použití žehličky Remington S7200 Wet2Straight v porovnání s použitím vysoušeče a žehličky hodnotí:

80 % souhlasí, že vlasy vydrží 8 hodin bez krepatění

85 % souhlasí, že Wet2Straight zanechala jejich vlasy hladší po delší dobu

86 % souhlasí, že použití Wet2Straight bylo mnohem rychlejší než použití vysoušeče a následně obyčejné žehličky

82 % by dalo přednost Wet2Straight před svou žehličkou a doporučilo by ji přátelům

Specifikace žehličky S7200

O 86 % rychlejší

Povrch ploch ze zdokonalené keramiky napuštěný mikrokondicionérem proti krepatění vlasů. Vydrží po celou dobu životnosti přístroje.

Pro použití na mokro i na sucho

Digitální displej, 10 teplotních nastavení 140–230 °C

Připravena k použití za 15 sekund – signalizace připravenosti pípnutím

Delší 110mm žehlicí plochy

Plovoucí plochy pro dokonalý tlak na vlasy

Automatické vypínání po 60 minutách

Funkce „turbo boost” pro rychlé zahřátí na nejvyšší teplotu

Zámek teplotního nastavení

Žáruvzdorné pouzdro

Univerzální napětí

5 let záruka

rozměry balení V x Š x H (mm): 155 x 355 x 65

hmotnost baleného výrobku (g) 590

Návod k použití

Tuto žehličku lze používat na mokré i suché vlasy

Mokrý režim – používejte na vlasy osušené ručníkem

Před stylizací vlasy dobře osušte ručníkem.

Nepoužívejte na vlasy, z kterých ještě kape voda.

Hned po zapnutí se žehlička automaticky nastaví do mokrého režimu. Zahřeje se na běžnou teplotu 200°C, což je minimální teplota požadovaná pro žehlení v mokrém

režimu. Tato teplota je označena ikonkou s mráčkem.

Před použitím žehličky na mokré vlasy se musíte napřed ujistit, že žehlička se již důkladně nahřála na vámi požadovanou teplotu mezi 200°C - 230°C.

Zvolte příslušnou teplotu dle vašeho druhu vlasů pomocí ovládání na boku žehličky.

Při žehlení mokrých vlasů uslyšíte syčení a z přístroje bude stoupat pára. To je v pořádku. Je to způsobeno tím, že se z vlasů odpařuje přebytečná voda, a vašim vlasům to nijak neublíží.

Suchý režim – používejte na suché vlasy

Před použitím se přesvědčte, že jsou vlasy čisté, suché a bez zámotků.

140°C - 170°C Jemné

170°C - 200°C Středně silné

200°C - 230°C Silné

4zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Krasa.cz

Prostě žehlička na vlasy - nečekala jsem žádnou bombu.

• žehlící plochy řádně nedoléhají, je nezbytné na žehličku hodně tlačit
    • žehlení na mokré vlasy nefunguje
    • poškození vlasů - krepatost, vysušení

na žehlení vlhkých vlasů se bohužel neosvědčila
    výborek bych nedoporučila

• - nic
    • - špatně žehlí!!!
    • - dlouhá doba nahřívání
    • - tak rychle jako fén rozhodně nevysuší
    • - díky tvaru nedrží ležet na zemi "na břiše"
    • - špatně se drží
    • atd. atd.

Koupila jsem si tutu žehličku, protože má stará Remington Shine therapy bohužel odešla do věčných lovišť. Zaujala mě kombinace žehličky na sucho i na mokro, a tak jsem zvolila tuto varinatu. Po třech dnech ji bohužel vracím. Oproti původní žehličce, která vyžehlila jednotlivé prameny do rovna za 2-3 přetáhnutí, s touto musím přejet mi. 10x a i tak vlasy nejsou úplně rovné...a do druhého dne bohužel také nevydrží. Dále se špatně drží a vlivem pro mě nevyhovujícího umístění destiček (po celé šířce žehličky) si při každém žehlení ofiny spálím čelo. Žehlička je také vařící z obou stran destiček (plastová část), tudíž nemohu jako u staré žehličky držet ruku uprostřed žehličky, ale pouze na jejím kraji (ke kabelu), což je značně nepohodlné a při dělání vln skoro nemožné. Z průzkumů 86% uživatelů prý tvrdí, že žehlení na mokro je rychlejší než fén...toto v žádném případě není pravda. Obtěžuje mne také dlouhá doba nahřívání, za 15s to určitě není (reál je cca 2-3 min). Dále žehlička nemá poutko na zavěšení a také nemá pokládací plochu rovnou, ale mírně dokulata, což způsobuje, že na zemi nedrží v této poloze (ležmo), ale vždy spadne na bok (na bok destiček).
    A mohla bych povídat ještě dál. Takže za mě bohužel nedoporučuji a připlatím si za koupi mé původní Remington Shine Therapy.

• délka nahřátí
    • zelektrizované vlasy
    • nefunguje mokré žehlení
    • cena za tuto ''kvalitu''

Tato žehlička má být lepší verze zehlicky Remington wet 2 straight, ale už při prvním použití na mokré vlasy jsem byla zaskočená, po druhé jsem byla zklamaná a při třetím pokusu už naštvana!!! Žehličku jsem si vybrala po přečtení těch kladných recenzí tady a jsem s ní naprosto nespokojená. Vlasy se nevysušují, jsou zelektrizované a nahřátí tedy taky nic moc... S předešlým modelem se to nedá srovnat, to jsem přes vlasy 2x přejela a byly suché, rovné a lesklé. Ted? Přejíždím přes pramen tak minimálně 5x a pořád to není suché.

Další věc, předešlá žehlička byla nahřátá během 5ti vteřin, tady čekám i několik minut, což pro mě není úplně ta zásadní vada,ale když už píšou,že má být nahřátá během 15ti vteřin,tak by to tak mělo být..

Chápu,že někdo,kdo nezažil model Wet 2 tak může být spokojený, ale já jsem tedy pěkně rozmazlená a mrzí mě,že jsem vyhodila peníze za něco ,co se opravdu nepovedlo..
    Žehliček na mokré vlasy moc není a proto jsem doufala ,že tato žehlička bude jako předešlý model, tomu ale není možné konkurovat. Bohužel jako vždy, dobré věci a produkty se přestanou vyrábět.

Za mě tedy žehličku nedoporučuji a budu doufat, že někdo někdy vyrobí nástupce Remington wet 2 straight.

• značka

super

• je lehka
    • ryche se nahreje
    • mam pocit akoby nedolehala
    • po vyzehleni mi elektrizuji vlasy

mela sem 5 let zehlicku remingotn S 1005 vyzehlila jsem s ni i udelala vlny byla perfektni, no pokazila se. objednala jsem teda tuhle ale nejsem tak spokojena,musim s ni zehlit dlouho nez mam hezke rovne vlasy mam je huste a navic mi neskutecne elektrizuji nepomaha lak ani nic, jeste nevim jak udela vlny mam ji kratce ale cekala sem o dost vic kdyby vim jaka bude koupim radsi tu stejnou jako predtim

• , zakoupeno v ELMAXSHOP.CZ

• zatím výborná
    • poutko na zavěšení chybí

• , zakoupeno v K24.cz

• žehlení na mokro

možnost žehlení na mokro je úžasná,
    mám kudrnaté vlasy a na 200°C na mokro mi to vyžehlí,
    žehlička trochu smrdí, ale to snad po pár použitích zmizí

• , zakoupeno v KupToTu.cz

• Rychlé nahřátí,vlasy usušené rychleji než fénem,otočný kloub kabelu takže se nezamotává! :-)