Remington S8700

cena versuzs kvalita

• , zakoupeno v terdom

Zehlicka setri vlasy

• , zakoupeno v ElektroCR.cz

Se zehlickou Remington S8700 jsem nebyla spokojena. Mam delsi, vlnite, huste, melirovane vlasy, pri zehleni s parou, mi vlasy tak zvlastne sustily, jakoby krupaly, nemyslim, si ze to je v poradku. Zehlicka je take dost robustni. Vratila jsem ji. Koupila jsem si jinou take parni BABYLISS iPro 230 Steam ST395E, funguje mnohem lepe, pri spustene pare k zadnym neobvyklym zvukum krome syceni pary nedochazi, vlasy nesusti ani nekrupou. Vlasy vypadaji obstojne, ale zadny extra zazrak to take neni. Nicmene mela jsem moznost vyzkouset i parni zehlicku z Lidlu Silvercrest a ta mela nejlepsi efekt zehleni, jen mi na ni vadilo, ze mela hlinikove zehlici desticky s keramickym povrchem, coz se uz moc nedoporucuje.. Zehlila vsak perfektne, rychle a vlasy vypadaly super.

Doba nažhavení
15 s
Barva
Tyrkysová
Ionizace
2 kg

Chytře navržena pro lepší ochranu vašich vlasů při žehlení. Tento vlasový hrdina poskytuje profesionální výkon společně s ochrannou technologií Hydracare bránící poničení vlasů. Tato chytrá technologie chrání vlasy před žehlením pomocí studené páry, která umožní úpravu účesu při nižší teplotě bez poškození. Ideální vyvážení vlhkosti a teploty kombinující studenou páru s optimální teplotou 170°C pro žehlení vlasů. Mějte pod kontrolou úpravu svého účesu pomocí  5 teplotních nastavení s maximem do 230°C a integrovaného digitálního displeje. Vyberte si ideální teplotu a dosáhněte dlouhotrvajícího výsledku. Získat lesklé a hladké vlasy již nemůže být jednodušší. S žehličkou na vlasy REMINGTON PROtect ochráníte své vlasy, tak jako svůj účes. Žehlící plochy ze zdokonalené keramiky jsou napuštěné směsí mikro kondicionérů s keratinovým, arganovým a makadamovým olejem pro lesklé a zdravé vlasy. S žehličkou na vlasy PROtect můžete vytvářet úžasně hladké účesy se zrcadlovým leskem bez krepatění. HydraCare technologie poskytuje dokonalé vyvážení hydratace a teploty při vytváření vámi zvoleného stylu. Kombinace studené páry s optimální teplotou 170°C vám zaručí stále vytvářet krásné účesy s menším poškozením vašich vlasů.

Dokumenty

• Otočný kabel
    • Žáruvzdorné pouzdro součástí
    • Kratší kabel
    • Šustění vlasů

Žehličku Remington s8700 jsem se rozhodla zakoupit již v listopadu 2017. Musím říct, že za tu dobu už jsem ji stihla nějakým způsobem zhodnotit vzhledem k mému velmi častému používání. Mám velmi kudrnaté, objemné a husté vlasy. Při žehlení v sekcích žehlička vyrovná opravdu dokonale, ale s mými vlasy žehlení trvá klidně i hodinu. Bez sekcí vyžehlím do 15 minut a i tak jsem velmi spokojená - s vlasy se dá pracovat a rozpuštěné vypadají dobře. Vypozorovala jsem, že s použitím ochranného spreje docílím ještě více rovných vlasů, ale pozor! Mokré vlasy, ať už od spreje nebo umyté, nežehlit! Opravdu vyčkejte, než vám vlasy pořádně vyschnou, jinak vlas při žehlení šustí a vydává podivuhodné zvuky. Jediné, co mně nejvíce vadí je, že z nádobky na vodu, která slouží k studené páře, občas teče voda po žehličce. Každopádně na tuto žehličku nemůžu dopustit a je to můj pomocník, bez kterého už si nedokážu představit všední den a určitě doporučuji. Vlasy vydrží dobře vyžehlené klidně tři dny, někdy déle. Možná by bylo dobré podotknout, že při žehlení na 170 stupňů je nedostačující. Krásné vlasy mám až při 190 stupních.

• , zakoupeno v terdom

Zehlicka setri vlasy

• , zakoupeno v ElektroCR.cz

najhorsia vyrovnavacka aku som mala. vlasy vyrovna len na chvilu, pocas pouzivania z nej vyteka voda, vyrovnavanie trva o moc dlhsie ako s obycajnou.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

Zatim zadna nevyhoda,pouzivam ji 14dni.Netrha vlasy,rychle nahrati,vlasy jsou krasne rovne
    ..Doporucuji,jsem spokojena.

• Dobre zehli
    • Rychle nahrata
    • Dostacujici kabel
    • Velky, tezky
  • , zakoupeno v ElektroCR.cz

Dobře žehlí vlasy,lépe než normální žehlička a hlavně neničí tak vlasy.Doporučuji.

• Rychlé nahřátí
    • Parní funkce
    • Cestovní taštička
    • Poměrně malá hmotnost

Výborný výrobek, jsem se značkou spokojenà, je to již moje druhá parní žehlička - první mi po 6 letech odešla kvůli kabelu. Rychle se nahřívá, lze snižovat i zvyšovat teplotu, ovládání i nádobka na vodu jsou dobře dostupné. Zajištění proti otevírání.
    Celkove super!

L