Remington S 8102

300 cm
Příkon
1000 W

• , zakoupeno v Aukro.cz

Tato žehlička byla má úplně první a vydržela mi snad pět let (!). No a jelikož mě současná nabídka nijak zvlášť neuchvátila, neváhala jsem ani minutu a sáhla po ní znovu. Vůbec nelituji, je nejlepší a věřím, že nám to spolu vydrží minimálně tak dlouho, jako poprvé!

• , zakoupeno v Korunka.cz

• Velmi kvalitní výrobek.
    • Nemám výhrady

• Záruční doba: 36 měsíců
  • Žehlící plocha: keramika-teflon
  • Ionizátor: bez ionizátoru
  • Nastavitelná teplota: elektronická regulace
  • Ideální pro silné / vlnité vlasy: Žehličky Wet2Straight jsou specificky navržené k rovnání vlasů za mokra, což je dělá ideální pro styling nepoddajných, hustých vlasů. S Wet2Straight dosáhnete rychlejšího, jemnějšího vyžehlení, které déle vydrží.
  • Není třeba lasy vysoušet a pak žehlit. Wet2straight nabízí rychlejší řešení: vysuší vlasy během žehlení.

Mnoho teploty je použito k přeměně vody na páru (přebytečná voda se vypaří skrze ventilační otvory) a tím je minimalizováno množství ničivé teploty vstupujicí do vlasových vláken.

Wet2Straight se používá na mokré vlasy, v době, kdy jsou nejpoddajnější. Vlasy se tak tvarují okamžitě, místo toho, aby byly přetvarovávány. (jako s běžnou žehličkou)

Wet2Straight zafixuje strukturu vlasů v nataženém tvaru tak, jak si přejete, až do doby než je opět namočíte.

Nový exkluzivní diamant-teflonový povrch nabízí doživotní záruku na žehlicí plochy, vylepšenou distribuci tepla pro menší poškození vlasů a až o 70% hladší pohyb po vlasech.

Úzká žehlička Wet2Straight – ideální pro silné/vlnité vlasy

Pohyblivé úzké pracovní plochy pro dokonalý tlak na vlasy

Exkluzivní keramický & diamantový povrch s teflonem:

Celoživotní záruka na pracovní plochy

Vylepšené, rovnoměrnější rozprostření tepla po pracovní ploše, bez žhavých bodů, pro ještě lepší ochranu.

Až o 75% hladší povrch, pro snadný pohyb po vlasech

Termo-keramická technologie zahřívání pro rychlejší a jemnější vyžehlení , které vydrží!

Digitální kontrola teploty s LCD displejem pro všechny typy vlasů

Rychlé, 30-ti sekundové zahřátí pro okamžitý styling

Zesilovač zahřátí k rychlému nastavení nejvyšší teploty (230 st. C)

Zámek teploty k ochraně před náhodnou změnou

Automatické bezpečnostní vypnutí po jedné hodině

Žáruvzdorný obal

Délka kabelu 3 metry

Záruka 3 roky

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Aukro.cz

• , zakoupeno v Korunka.cz

• Velmi kvalitní výrobek.
    • Nemám výhrady

• kvalita