Remington S 1005

Žehlička na vlasy se super dlouhou žehlicí plochou!...
Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka GSM-Market.cz

Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 2 517 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč80 % • 416 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč94 % • 57 065 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 272 150 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

Žehlička na vlasy se super dlouhou žehlicí plochou!...

Doba nažhavení
Typ
žehličky
Cestovní

• , zakoupeno v Electro World

• Splňuje mé požadavky na úpravu účesu.

• Dobrá za super cenu

Otočný kabel
Typ
žehličky
Cestovní

Žehlička na vlasy se super dlouhou žehlicí plochou!

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Electro World

• Splňuje mé požadavky na úpravu účesu.

• Dobrá za super cenu

spokojenost

• vlasy vydrží rovné i když je velká vlhkost
    • zatím nejlepší co jsem kdy měla
    • krátká životnost

i když mi vydržela asi jen rok, tak rozhodně doporučuju, raději mít rok vlasy rovné za každého počasí, než 5 let polokudrnaté i když venku neprší

• , zakoupeno v Electro World

• větší verze mé před 10 ti lety koupené žehličky,větší žehlící plochy, fajn žehlička, nepálí vlasy.
    • oproti minulé nemá tak dobrý masivní kabel, ale snad vydrží i tento.

jsem s ní dlouhodobě spokojená a doufám ,že vydrží jako její předchůdkyně aspoň 10 let.

• s opatrností žehlí s dobrým výsledkem.
    • žehlička je při žehlení hodně zahřátá v oblasti držení
    • naprosto nevhodně zvolené místo pro ovládací prvky

Při žehlední je žehlička hodně zahřátá v místě držení.
    Ovládací kolečko, kterým se reguluje teplota je umístěné tak nevhodně, že jsem si při žehlení nevědomky dlaní nastavila teplotu asi na 230°!
    Také tlačítko k vypínání žehličky je umístěné v místě držení, takže jsem ji nevědomky při žehlení vypnula.
    Žehlící plocha je dlouhá a žehlí dobře. Plochy k sobě ale úplně nedoléhají.

• , zakoupeno v muj-Remington.cz

• snadná manipulace, lehká, dobré rozměry žehličky, pěkný vzhled
    • zatím nevím, mám jí krátce, tak snad názor nezměním

ale ta značka je nej, tak snad to bude ok

• , zakoupeno v terdom

• Rychlé nahřátí
    • Výborně žehlí
    • Dlouhé destičky
    • zatím jsem nic nenašla

Žehličku jsem zakoupila dle recenzí na internetu. Jsem sní velmi spokojená.Rychle se nahřívá a žehlí i mé velmi kudrnaté vlasy.Doporučuji všem

• -skvělá žehlička pro dlouhé vlasy
    • -velké žehlící plochy
    • -rychlost nahřátí 30s

určitě doporučuju, jsem naprosto spokojená :-)

• Rychlá, snadná obsluha a výsledek

Ráda doporučuji!