Recenze Remington CB 7400

• Všechny (1)
Lucie

Lucie

Přidáno: 30. ledna 2017

• Dobre se drzi i pouziva, robustni, kvalitni provedeni, funguje velmi dobre - skutecne rovna vlasy a zaroven je zanechava nadychane, nepali ani kdyz si procesavam vlasy od korinku a dotykam se hlavy.
  • Pouze 3 prednastavene stupne nahrati mohou nekomu vadit, me vyhovuji - nemusim premyslet a pracne nastavovat teplotu.

Hledala jsem neco, co mi rano rychle umozni narovnat a upravit vlasy, i pres shlednuti cetnych recenznich zahranicnich videi jsem byla trochu neduveriva a neverila, ze to opravdu funguje. Ale funguje! Na opravdu vlnitou ci kudrnatou hrivu to muze byt malo (narovna, ale asi ne tak dokonale jako zehlicka), ale na normalni, lehce zvlnene a krepate vlasy parada. Staci hrivu parkrat procisnout za soucasneho pridrzovani pramenu, zvladne i opravdu huste prameny, klicove je nechat vlasy projizdet mezi zehlicimi vystupky. Zadni vlasy kartacuji v predklonu. Vlasy nesplihnou jako po zehlicce, ale zustanou nadychane a zkroti to i krepatost. Tenhle produkt jsem si okamzite oblibila, dela presne to, k cemu byl navrzen, prace je snadna a rychla. Sikovne pouzdro se hodi, nikde se nemota snura a na kartac se neprasi.

Rychlost nahřátí: Normální (do minuty)
Regulace teploty: Dobrá

Remington S8500