Philips HP 8310

Automatické vypnutí
Délka kabelu
180 cm

• , zakoupeno v OKAY.cz

Malá, ale pěkná žehlička s ionizací, maximální spokojenost.

• , zakoupeno v Expert.cz

• Rychlé dodání, v kamenném obchodě příjemný personál !! :)
  • , zakoupeno v elektrospecialista

Délka přívodního kabelu (m): 1.8
Bezpečnostní vypínání: ANO

Provedení výrobku: černá barva

profesionální tvarovací teplota 210 °C
ionizačný technologie zamezuje kudrnacení vlasů a přispívá k jejich lesku
keramický povrch pro dokonalé klouzání
zahřátí do 60 sekund

EAN: 8710103517153

Záruční doba: 24 měsíců

• Rychle se zahřívá
    • Dost dlouhý kabel
    • Vlasy vydrží vyžehlené i dlouhou dobu
    • Chvíli jsem si zvykal, že je kratší

Žehlička mi pro moje účely stačí, doporučil bych ji mým známým.

• , zakoupeno v OKAY.cz

Malá, ale pěkná žehlička s ionizací, maximální spokojenost.

• nahřátí
    • skladnost
    • jednoduché, účelné, bezporuchové provedení
    • skvělá jako kulma

Mám jí cca. rok a stále jako nová, neodřela se nic se nerozbilo..perfektní. Nemá nastavitelnost nahřívání ani displej, ale to bych rozhodně nedávala do záparů (podle mě jen další věci, které by se mohli rozbít) teplota je akorát, rozhodně bych jí neměnila, kdybych měla možnost, takhle je skvělá, nahřátí trvá pár sekund, mám celkem jemné vlasy, takže nevím, jak dobře vyžehlí silné, ale moje dobře. A za ten rok používání mi nepřišlo, že by mi vlasy nějak zničila a to je mám odbarvované a barvené. I na umělé, nebo lidské clip in vlasy funguje skvěle.

• Rychlé nahřátí
    • Výborná i jako kulma
    • Design
    • Lehká a praktická
    • Ionizace

Je to nejlepší žehlička kterou sem kdy vyzkoušela..a že sem jich už vyzkoušela dost. Nahřívá se rychle a žehlí úžasně. Stačí jednou pomaleji přejet pramínek a je vyžehleno, nebo taky rychleji 2x - 3x. Rozhodně bych neměnila za jinou. Hodně mých kamarádek co si ji půjčuje říká že je skvělá. A ti kteří s ní neumí moc zacházet se s ní spálí..ale jak říkám, jejich chyba. Vybrala jsem si ji náhodně k narozeninám, protože se mi líbila a rozhodně toho nelituji. Žehlím si vlasy průměrně tak 3x do týdne a někdy ji používám jako kulmu..dělá krásný vlny.
    ...a že ničí vlasy?...to každá ;)

• ionizátor
    • rychle napři zacvaknutí drží u sebe
    • může se použít i k natočení vlasů

Já jsem s ní naprosto spokojená, vyzkoušela jsem hodně žehliček a tady ta mi sedí, koupila jsem si jí cíleně po ozkoušení u kamarádky. Nahřátá je rychle, teplota je jen jedna, ale stejně jsem u žehliček ani teplotu neměnila nikdy, takže to mi vůbec nevadí. Oproti jiným žehličkám mi vlasy vydržely déle rovné, nevlnily se, byly vyžehlené rychle. Protože je kulatá, tak jde použít i jako kulma, což je super. Mnoho dražších žehliček mi tak nesedělo, takže jsem spokojená, cena super. Já bych rozhodně neměnila, ale to asi záleží i na typu vlasů a každému sedí něco jiného :)

• , zakoupeno v Expert.cz

• Rychlé dodání, v kamenném obchodě příjemný personál !! :)
  • , zakoupeno v elektrospecialista

Jsem s výrobkem spokojena

• Rychlé zahřátí
    • Ionizační technologie
    • Otočný kabel (proti zamotání)
    • Keramické plochy
    • Cena (stála kolem 500,-)
    • Lehká (snadná manipulace)
    • Bez obalu
    • Dlouho chladne
    • Bez možnosti nastavení teploty

Žehličku jsem dostala dneska na narozeniny, takže zatím o ní moc nevím. Taky je to má první žehlička, takže nemám s čím srovnávat (mám vlasy rovné, jen se mo v poslední době začíná kroutit ofina). Před dvěmi hodinami jsem ji vyzkoušela, hezky se požívá, a na to že jsem si vlasy žehlila poprvé v životě, to šlo celkem snadno, jen místy zatahá, ale je to možná mojí nezkušeností. Vlasy mám teď narovné celkem hezky a nevidím žádné známky spálení nebo poničení (samozřejmě při dlouhodobém používání by se asi projevily). A to se přiznám, nemám žádný přípravek který bych použila před nebo po(nemusíte mě kárat, to já si zničím vlasy). Myslím že pro nenáročné uživatele a rovnější vlasy je dobrá. Samozřejmě se nevyrovná profesionálním žehličkám s termostaty atd. ale pro občasné použití stačí
    Wawishek :D

• Dlouhodobý účinek
    • dobrá manipulace
    • design
    • neničí vlasy
    • nahřátí během pár vteřin

Vlasy si žehlím denně a nemám je zrovna nejsilnější, přitom je vůbec neničí. Podle mě nevadí, že nemá displey, teplota je perfektní a je nahřátá během 2 vteřin. Vlasy vydrží žehlené až do večera, nebo druhý den. Skvěle se s ní manipuluju a dělá i krásné vlnky ;) Rozhodně doporučuji..

• , zakoupeno v Alza.cz

• VLASY JSOU HLADKÉ A NEVYSUŠENÉ