Philips HP 4686

220 °C

• , zakoupeno v OKAY.cz

ok

• , zakoupeno v Korunka.cz

Výrobek má velmi dobrý poměr cena-kvalita. Ostatním doporučuji.

• dobry

Příkon
39 W
Max teplota
220 °C

Vlasová žehlička SalonStraight Control PHILIPS HP4686/22. Vlasová žehlička SalonStraight Control Philips HP 4686 Vám s vylepšenými keramicko-turmalínovými destičkami spolu s profesionální teplotou umožní snadným a šetrným způsobem vytvořit dlouhodobé účesy z rovných vlasů, po jakých toužíte. Destičky slouží pro dokonalé klouzání a lesklý účes a otočná šňůra zabraňuje jejímu namotávání. Teplota 220 °C zaručí krásný výsledek, a to díky pokročilé technologii EHD+, kdy žehlička Philips HP4686/22 vždy šíří teplo rovnoměrně a brání poškození ohřívaných míst. Oceníte okamžité zahřátí žehličky HP4686/22, která je připravena k použití již během 30 sekund.

2zákazníci nedoporučují produkt

• netahá
    • skvěle žehlí vlasy
    • jsou lesklé
    • poruchovost

po roce se rozbila, byla má oblíbená :(

• hezký desing
    • otočná šňůra
    • nemá disple
    • špatně nastavitelná teplota
    • nenahřeje se na 230 stupňů
    • rovné vlasy mi nevydrží dlouho jako u jiných žehliček
    • má malé žehlící plochy

Žehličku sem měla dlouho... Tak že sem jí kupovala za 2000 a čekala sem od ní více.. A za dnešní cenu žehličky seženete i lepší.Doporučuji ,žehličku těm co nejsou nároční a neplánují sní dělat nějaké účesy (kudrlinky).. Je bytelná vydržela mi i pár pádu a nic se jí nestalo. Ale po čase se mi z ohýbal kabel a nefungovala.

• Má hezký desing
    • Je lehoučká
    • zatím jí používám krátce, ale přijde mi že neníčí vlasy tak, jako ostatní žehličky
    • úžasné destičky, vůbec mi netrhají vlasy a žehlička po nich jede sama
    • záruka 2 roky
    • rychlé nahřátí
    • nastavení teploty-kolečko se snadno samo přetočí (ale to jde ohlídat)
    • přijde mi, že se nenahřeje na nejvyšší teplotu 230 C
    • nejdou mi sní udělat vlnky:/ nevím jestli jsem jen tak levá nebo jestli to je tou žehličkou:D

Rozhodně bych doporučila!:) Zatím jsem sní spokojená ani cena nebyla tak vysoká.

• , zakoupeno v OKAY.cz

ok

• - je cena, ale pouze ta internetová, v kamených obchodech je předražená
    • - Jinak jsem nic pozitivního nenašla
    • - měla jsem dvě žehličky od tohoto typu a vždy ani ne po roce mi přestala žehlit
    • - špatně se nastavuje teplota
    • - kolečko, které slouží k nastavení teploty se snadno a samo přetáčí takže mění teplotu
    • - málo hřeje
    • - vlasy mi nevyžehlilo úplně to hladka

Tento produkt rozhodně nedoporučuji. Špatná zkušenost. Po roce používání mi přestala žehlit, tak jsem ji byla reklamovat, dali mi na výběr, jestli chci vrátit peníze, nebo tu samou novou, tak jsem si vybrala tu samou novou. Nechtěl se mi hledat jiný typ.
    Po dalším roce používání přestala opět žehlit, dala jsem ji k reklamaci a byli mi vráceny peníze.

Nyní hledám nový typ žehličky a nebudu se bát do ní investovat víc peněz, aby opravdu stálo za to, ne jako tahle!!

• , zakoupeno v Korunka.cz

Výrobek má velmi dobrý poměr cena-kvalita. Ostatním doporučuji.

• dobry
    • nevim

este objednavka nedorazila

• , zakoupeno v Elektro Oáza

Popis odpovídá výrobku jsem spokojená .

• , zakoupeno v TIVIS.cz

Ani nevím co do této recenze napíšu, žehličku mám asi týden a pořádně nevím jak ji mám ohodnotit..Ale myslím že je to dobrá žehlička, za tu internetovou cenu určitě (390,- kč)..účes vydrží podstatně lépe než u mé staré neznačkové žehličky za 300,- ...ale nevím, zda je to mými vlasy, protože ani tato žehlička nesplňuje moje očekávání..No, ještě vyzkouším vyšší teplotu a uvidím..:) Ale určitě jí mohu doporučit, krásně jezdí po vlasech, nastavování teploty je přehledné a jednoduché, i když škoda že přesně nevíte na jakou teplotu nastavujete..Jinak rychlé nahřátí a funguje dobře..
    Až budu mít více času na vyzkoušení žehličky, určitě recenzi prodloužím..:)

• malá hmotnost
    • rovné vlasy drží i další den
    • pouzdro
    • kvalitní destičky
    • dobrý skluz po vlasech
    • nastavení teploty
    • nic sem nenašla

Tuto žehličku jsem si koupila k svátku a sem sní velice spokojená, jelikož když si vyžehlím vlasy tak i druhý den jsou pořád rovné!..