Hyundai HS 620

• cestovní velikost
    • neregulace teploty

cena odpovídá kvalitě

• , zakoupeno v KASA.cz

• Velmi malá žehlička, ale díky tomu taky velmi skladná. Vhodná na cesty atp. Já si s ní žehlím ofinu a zatím jsem spokojená.
    • Pokud by si s ní někdo chtěl žehlit celé vlasy, zabere mu to asi dost času... Ale asi to není nemožné:-).

Vhodná na cesty a na žehlení buď velmi krátkých vlasů nebo např. ofiny.

• , zakoupeno v ePROTON.cz

• malý - velmi dobře se s ní pracuje s krátkými vlasy
    • nepřepaluje vlasy

Tuto žehličku bych určitě doporučila všem s krátkým sestřihem.

Povrch destiček

• Šířka (cm): 17.00
  • Hloubka (cm): 1.80

• opravdu malá,šikovná
    • vydržela necelé 2 roky

používala jsem jí v práci,škoda,že nevydržela trochu déle.Vyhořela!

• Malá, skladná, lehká
    • Rychle se zahřeje
    • Cestovní
    • Nemá regulaci teploty
    • Chybí pojistka

Tato žehlička na vlasy má velmi malé rozměry, vhodná spíše pro krátké vlasy. Je lehoučká, dobře se drží a manipuluje s ní, ideální na cesty. Rychle se zahřeje, vlasy neelektrizují. Nemá regulaci teploty, což mně osobně ani tak nevadí. Jediné, co mi chybí, je pojistka pro snadné zavření a bezpečné skladování, ale za tu cenu, co by člověk chtěl. Kabel je dostatečně dlouhý.

• cestovní velikost
    • neregulace teploty

cena odpovídá kvalitě

• , zakoupeno v KASA.cz

Vhodná na cesty a na žehlení buď velmi krátkých vlasů nebo např. ofiny.

• , zakoupeno v ePROTON.cz

• malý - velmi dobře se s ní pracuje s krátkými vlasy
    • nepřepaluje vlasy

Tuto žehličku bych určitě doporučila všem s krátkým sestřihem.