Hyundai HS 296

• Duální napětí na cesty (115 V / 230 V): NE
  • Délka přívodního kabelu (m): 1.55
  • Bezpečnostní vypínání: NE
  • Provedení výrobku: černá barva

Žehlička na vlasy Hyundai HS 296 se může pochlubit pracovními destičkami s keramickým povrchem šetrným k Vašim vlasům. Žehlička je elegantního vzhledu se snadným ovládáním a pracovní teplotou 190 °C. LED kontrolka indikuje provoz a příkon žehličky je 40 W.

Žehlička na vlasy

• Keramický povrch žehlících destiček
  • Optimální teplota 190 °C pro snadné žehlení vlasů
  • Stylová LED kontrolka zapnutí / vypnutí
  • Tepelná pojistka pro bezpečný provoz
  • Praktické poutko na zavěšení

Jde o dárek.

• , zakoupeno v KASA.cz

Tenký, lehký za rozumnou cenu

• malá hmotnost
    • celkem rychle se zahřívá
    • špiní se destičky
    • špatně se čistí
    • loupe se povrch z destiček
    • láme se kabel
    • rozpálí se celé tělo žehličky
    • jeden stupěň nahřátí

Žehličku jsem měla něco málo přes rok. Koupila jsem si ji tehdy v nouzi narychlo, protože mi odešla má předchozí žehlička. Tudíž jsem potřebovala něco levného na honem koupit. Bohužel bych si už tuto žehličku nikdy nekoupila. Po roce užívá můžu žehličku tak akorát vyhodit, protože přestala fungovat úplně a ani na reklamaci to není.
    Prvně se začínají špinit keramické destičky a to od nabarvených vlasů, díky vysoké teplotě, která rozpálí celé tělo žehličky. Také se časem začal loupat ochranný povrch na keramických destičkách. Přívodní kabel není moc kvalitní, jelikož se v ohybu nalomil, u zástrčky na kablu se zlomila přípojka, muselo se měnit.
    Co se žehlení týče, tak u delších a dosti vlnitých vlasů trvá vyžehlení cca 20 min. Musíte častěji a důkladně přejíždět po vlasech. Vyžehlení nevydrží ani do druhého dne.
    Řekla bych, že se žehlička chodí pro velice mírně zvlněné vlasy.

• Pohodlná
    • Malý příkon (40W)
    • Kontrola kvality
    • MAX nast. 1.teplota
    • Pouze jedno barevné provedení

Tuto žehličku mám. Je výhodná svou cenou. Chtěla jsem jí v jiné barvě ,ale měli jen černou. Mám ráda žehličky s Ionizátorem tato žehlička ho nemá ,ale to mi tak nevadí. Doporučuji koupit těm kteří mají rádi keramické žehličky. Já jí dostala a musím říct ,že jsem s ní spokojená. Vřele doporuřuji !!