ETA Liliana 5336

• Příkon (W): 35
  • Duální napětí na cesty (115 V / 230 V): NE
  • Délka přívodního kabelu (m): 1.8
  • Provedení výrobku: černá barva

Žehlička na vlasy ETA 5336 90000 je vybavena keramicko-turmalínovými destičkami o rozměrech 22 x 98 mm, které po vlasech dokonale kloužou, pomáhají v nich udržovat vlhkost a rovnoměrně rozvádí teplo po celé ploše.

Díky zaobleným okrajům snadno vytvoříte i vlnitý účes. Turmalínová vrstva navíc vytváří záporné ionty a tím i permanentní ionizaci, která zabraňuje krepatění a elektrizaci vlasů. Kvalitní PTC topná tělesa zajistí jejich velmi rychlé zahřátí a maximální dosažitelná teplota je 210 °C. Příkon žehličky je 35 W a nechybí světelná signalizace provozu.

Mile překvapí cestovní pouzdro, takže ji využijete i na cestách. Výhodou je také otočný napájecí kabel.

Keramická vlasová žehlička

• Destičky s keramicko-turmalínovým povrchem (22 x 98 mm) dodávají vlasům zářivý lesk
  • Funkce ionizace (turmalínová) zabraňující poškození vlasů
  • Maximální teplota cca 210 °C
  • PTC topná tělesa zaručují rychlé dosažení požadované teploty
  • Spínač pro snadné zapnutí / vypnutí
  • Světelná signalizace provozu
  • Otočný napájecí kabel pro pohodlnou manipulaci
  • Ochrana proti přehřátí zajišťující bezpečný provoz
  • Součástí balení je praktické cestovní pouzdro
  • Délka napájecího kabelu 1,8 m

Záruční doba: 24 měsíců

1zákazník doporučuje produkt
2zákazníci nedoporučují produkt

• Rychle se nahřívá
    • Vlasy ani po dlouhodobém žehlení pořádně nevyžehlí
    • Doba po kterou zůstávají vlasy narovnané, se měří na pouhé minuty
    • Vlasy jsou po vyžehlení nevzhledné, matné, zacuchané, zplihlé
    • Viditelně ničí vlasy i po použití ochranných prostředků na vlasy
    • Vlasy zůstávají na žehličce, připékají se k ní
    • Žehlicí plochy se zanáší, rychle se z nich sloupe lak a odřou se
    • Žehlicí plochy jsou úzké
    • Design
    • Jen jedna teplota

Žehličku jsem si koupila protože byla snadno dostupná a levná a dodnes doufám, že mi vlasy příliš nepoškodila. Mám jemné krátké vlasy, přesto je žehlička nedokázala ani po půl hodině vyžehlit, ačkoliv jsem nesčetněkrát přežehlila každý pramen. I po takové době se vlasy trochu stáčely a pokud se mi přece jen podařilo je narovnat, za deset minut už se zase viditelně vlnily. Celkově byly vlasy po žehlení nehezké a navíc lepily a byly cítit jako připálený toast. Při každém použití jsem úplně cítila a viděla jak se vlasy ničí, navzdory používání tepelné ochrany. Navíc se rychle zničila i žehlička, vlasy se k ní připékaly a na plochách po každém použití vznikala téměř nesmyvatelná karamelu podobná lepkavá vrstva, k tomu se destičky oloupaly a odřely. Celkově byly plochy na žehlení úzké, i kdyby byla žehlička kvalitní, žehlení by trvalo zbytečně dlouho. Design není nic moc, ale co za tu cenu čekat. Žehlička nenabízí nic navíc, jen tlačítko on/off a světelný indikátor ukazující, že je žehlička zapnutá, prostě jen to úplně nejnutnější. Celou dobu jsem myslela, že něco dělám špatně, než mi kadeřnice řekla, že kvalitní žehličku pod tři tisíce neseženu a už vůbec ne v obchodě s elektrospotřebiči. A že levné žehličky jen ničí vlasy a nedokážou vyžehlit vlas do hloubky, takže ho nikdy pořádně nenarovnají. Poslechla jsem ji, investovala peníze do profesionální žehličky a dodnes toho nelituji, s touto žehličkou ji vůbec nelze srovnávat. Pro toho, kdo to se žehlením myslí vážně, používá žehličku každý den, nemá vůbec smysl tuhle žehličku kupovat. Pokud někdo žehlí jen občas a nechce investovat do kvalitnější, asi to za zvážení stojí, ale vlasy mu to stejně nevyžehlí. Já ji rozhodně nedoporučuji ani na jedno použití.

(značka)

Vaše zkušenost nás netěší, nicméně se rozhodně nejedná o standardní chování. Pro Vaši informaci - prodali jsme za několik posledních let tisíce kusů tohoto modelu a jeho kazovost (reklamace) je nadstandardně nízká.
    Pro identifikaci případné závady žehličku reklamujte.
    Mějte hezký den.

• + ionizátor - neničí tolik vlasy
    • + cena
    • - několikrát se mi podařilo popálit se na čele :(
    • - nerovnoměrný přítlak čelistí - škube vlasy

Je to moje první žehlička, takže nemám srovnání. Koupila jsem si ji jen na ofinu kvůli ceně, příště bych si ale připlatila. Nakonec ji používám nejen na ofinu, žehlí i dlouhé vlasy. Je potřeba několikrát přežehlit a výsledek vydrží max. do večera.

• , zakoupeno v EVA.cz

zboží nebylo na skladě