ETA 0333

Max teplota
220 °C

žehlička OK televize KO

• , zakoupeno v Alza.cz

• Velké destičky, díky kterým se mi s žehličkou výborně manipuluje - mám husté, hrubé, dlouhé vlasy.
    • S původní žehličkou mi rovnání trvalo o poznání déle.
    • Rychlý čas "nahřátí".
    • Nelítají mi po žehlení vlasy, výsledný efekt jak od kadeřnice.
    • Zatím žadné, jsem maximálně spokojená.

Za málo peněz hodně muziky. Vřele doporučuji i těm co mají dlouhé nepodajné vlasy !

• všechno

Provedení výrobku: červená barva

Žehlička na vlasy s ionizací Mistic Pro
Příkon : 50 W
Funkce ionizace
LCD displej na elektronickou regulaci teploty (až 210°C)
Keramicko - turmalínové destičky
LOCK IN uzamykatelné desky
Odpružené destičky pro perfektní přilnutí k vlasům
Zaoblené kraje s vodícími drážkami pro kudrnaté účesy a zaoblení konečků
Extra dlouhý kabel 2,5 m
Ideální pro kudrnaté a nepoddajné vlasy
Teplovzdorné ochranné a úložné pouzdro
Barva: černá

Záruční doba: 24 měsíců

3zákazníci nedoporučují produkt

žehlička OK televize KO

• , zakoupeno v Alza.cz

• S původní žehličkou mi rovnání trvalo o poznání déle.
    • Rychlý čas "nahřátí".
    • Nelítají mi po žehlení vlasy, výsledný efekt jak od kadeřnice.
    • Zatím žadné, jsem maximálně spokojená.

• -Rychle se nahřívá
    • -neničí vlasy
    • -LCD displej
    • -nastavitelnost teploty
    • -děla pěkný rovné vlasy
    • -Má pouzdro
    • -Na vlny neni pohodla
    • -Moc vlny to neděla

Užasna žehlička na rovnaní vlasu , klouže se po vlasech
    Ale když chceš dělat vlny hrozně to tahá a moc nejdou a těžko se s ni pracuje když chcete dělat vlny
    jinak když chcete rovnat vlasy ta je ideální .A dobra cena a k tomu má pouzdro.

• všechno

vynikající

• , zakoupeno v EURONICS

• rychlé nahřátí
    • dlouhý kabel
    • vysoká teplota nahřátí
    • špatně se natáčí vlasy je dost široký

Hlavně mně zaujala nízká cena a volitelná digitální teplota
    Dobře rovná rychlé nahřátí
    nevýhodou je ,že je dost široky a špatně se točí vlasy
    jinak doporučuji
    pro začátečníky dobrý
    příště asi zakoupím užší verzy

• Proč po vyfiltrování ukazuje že ionizaci má, i když je v popisu produktu jasně uvedono ŽE IONIZACI NEMÁ !!!! Fuj! Podvodníci!

NEMÁ IONIZACI

• ...

...

rychlé nahřátí
    ionizace
    dobrá manipulace

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• rychle se nahřívání
    • nastavitelná teplota na displeji
    • dlouhý kabel
    • nejasné informace o produktu (MÁ/NEMÁ ionizaci)
    • velká, nedostane se všude

Po zadání IONIZACE do vyhledávače mi naskočil seznam žehliček, které by MĚLY MÍT ionizaci. Tato žehlička byla mezi nimi, ionizaci však NEMÁ

• , zakoupeno v Alza.cz

Velmi dobrá, dostupná cenově.
    Jsem sní spokojená, manipuluje se sní dobře.