ETA 0331

200 cm
Krepovač
Displej

• , zakoupeno v Elektro Oáza

Skvělý produkt za super cenu.

• , zakoupeno v KASA.cz

• praktický
    • pro rychlé úpravy vlasů

I'm quite satisfied with this product, I had bought it after reading other users' opinions here on Heureka.cz. I'll recommend this product to everyone who needs a quick and practic hair straightener, for more sophistic hairstyles you'll probably need another better one. But of course the price was excellent.

Povrch destiček
Délka kabelu
200 cm
Krepovač
Displej

Keramická vlasová žehlička ETA 0331 90000, vhodná pro rovnání vlasů, příkon 25 W, stabilní nastavení teploty, povrchová úprava dotykových částí v místě úchopu, délka přívodního kabelu 2000 mm, barva stříbrná

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Elektro Oáza

Skvělý produkt za super cenu.

• dobrá manipulace
    • dostačující délka kabelu
    • pogumovaný povrch - nepřehřívá se
    • chybějící otočný kloub kabelu
    • chybí automatické vypnutí pokud se nepoužívá
    • po delším užívání nedoléhají destičky

Mám již druhou (stejnou) a u obou mě trápí (trápil) přechod kabel-žehlička ... zde se kabel zlomil (cca po 2 letech užívání) a následně probíjel apod. Šikovný kutil si sám opraví zkrácením kabelu.

Se samotným žehlením jsem byla spokojená - vlasy vyžehlí dobře, ale mám jen lehce zvlněné a jemné vlasy, tak by je asi vyžehlila i jakákoliv jiná žehlička.

Po delší době užívání (asi nějaké pérko ztratí pružnost) nedoléhají úplně destičky, ale i tak se dají vlasy vyžehlit (musí se více sevřít).

Oproti ostatním si nemyslím, že by se (i po cca 30minutovém žehlení) přehřívala ... je pogumovaná,do ruky mě nikdy nepálila, kolem destiček hřeje (trošku),ale to je snad logické, kdyby nehřála, nežehlila by :-)

• dlouhý kabel
    • keramické destičky
    • chybí zámek kloubu
    • nelze nastavovat teplotu
    • destičky k sobě nepřiléhají (na špičce se destičky dotýkají, směrem k rukověti už ne)
    • tahá a vytrhává vlasy
    • při žehlení pálí

Prostě nestojí za nic, nedoporučuji.

• , zakoupeno v KASA.cz

• praktický
    • pro rychlé úpravy vlasů

• Jednoduchá manipulace
    • Dlouhý kabel
    • Zahřívání těla žehličky

Ač jsem chlap, tak používám žehličku téměř děnně (+ přítelkyně občas), tahle žehlička vyhrála jednoduchostí, cenou a díky mé náklonosti značce ETA. Na použití je naprosto pohodlná, zvládne srovnat i dlouhé těžké vlny. Na pánské kratší vlasy ideální. Zahřátí do 1 minuty. Při užívání delší dobu 12 a více minut se tělo, žehličky nepříjemně zahřívá, až pálí (při špatném držení). Po ročním užívání nejeví téměř žádné známky opotřebení, keramické plotny - paráda.

• velmi odolná a dobře se drží v ruce
    • snadné žehlení,je lehká
    • dlouhý kabel
    • postupně se zahřívá,nemůže dojít ke spálení
    • skvělá cena

Tuto žehličku mám doma čtyři roky.Líbí se mi jak skvěle vyžehlí vlasy,jsou každý den krásně hladké a rovné.I po čtyřech letech je žehlička stále u mě jedničkou a myslím si,že nemá konkurenci co se narovnání týče,lehkosti v ruce a snadnému žehlení.Vlasy se nemůžou spálit vysokou teplotou,protože se zahřívá postupně a je nenáročná.Mám lehce vlnité vlasy a nedám na ní dopustit,po žehlení mám vlasy rovné,lesklé a hebké,používám k ní vyhlazující mléko,je super a po čtyřech letech stále skvěle žehlí:-))

• lehká, dlouhý kabel, postupné nahřívání

Žehlička na vlasy je asi už naprostou nezbytností každé ženy, takže ji mám i já a při výběru jsem koukala nejen na značku a cenu, ale i na tvar a na to jak se mi drží v ruce. Vyhrála to česká značka Eta s dlouhodobou tradicí. Se žehličkou jsem naprosto spokojená, má keramické destičky, postupně se nahřívá, má opravdu velmi dlouhý kabel, což je taky důležitý fakt a padne i do malé ručky. Není těžká, takže Vás při úpravě vlasů nezačne po pár minutách bolet celé zápěstí. Samozřejmě existují již žehličky s displejem a podobnými vychytávkami, doba a technika jde nezadržitelně kupředu, ale já jsem spokojená:-).