Concept VZ1230

0.24 kg
Délka kabelu
300 cm

• , zakoupeno v KOVOSLUŽBA Praha

• Opravdu rychle nahřívá na vysokou teplotu a velice dobře žehlí.
    • Rychle zhnědly bílé žehlící plochy. Asi po 3 měsících používání.

Tento výrobek jsem zakoupila již podruhé. Poprvé to bylo před pěti! lety. Druhý dosloužil. Doporučuji velmi šetrně čistit. Já jsem plochy jistým chemickým přípravkem zcela zničila :).

• , zakoupeno v TIVIS.cz

0.24 kg
Délka kabelu
300 cm

VZ-1230 MA BELLE žehlička na vlasy

Žehlička na vlasy VZ-1230 MaBelle s keramickými deskami pro hladké a zdravé vlasy. Tato žehlička na vlasy je vybavena elektronickou regulací teploty pro všechny typy vlasů. Žehlička na vlasy VZ-1230 vyniká velmi rychlým zahřáním desek pro okamžité použití.

Důvody, proč se rozhodnout právě pro žehličku na vlasy VZ-1230 MaBelle:

Hladký a oslnivě zářivý účes jako od profesionálů docílíte v pohodlí domova při použití žehličky na vlasy VZ-1230 MaBelle. Keramické plochy rovnoměrně rozvádějí teplo pro ideální narovnání vlasů a při tom nepoškozují vlasy. Nedochází k jejich třepení ani krepatění.

Žehlička na vlasy VZ-1230 je vybavena elektronickou regulací teploty v rozmezí 60 - 200°C, která umožňuje úpravu všech typů vlasů.

Teplotu keramických desek můžete snadno kontrolovat pomocí LED kontrolky.

Pro maximální pohodlí při manipulaci s žehličkou na vlasy VZ-1210 je přívodní kabel otočný o 360°, aby nedocházelo k žádnému omezení pohybu.

Žehlička na vlasy VZ-1230 je uzamykatelná, což znamená, že žehlící keramické desky můžete uzamknout v zavřené poloze.

Použití žehličky na vlasy:

Vlasy se žehlí za sucha a dobře rozčesané. Při žehlení se postupuje obdobně jako při fénování - začíná se od spodní částí vlasů s prameny zhruba 1,5 až 2 cm silnými. Dobrým pomocníkem je skřipec nebo vlasová spona, kterými si lze pomoci při oddělování vlasů. Aby bylo dosaženo požadovaného účesu, stačí jednotlivé prameny přežehlit jen krátce.

Technické parametry:

Desky s keramickým povrchem pro intenzivní lesk vlasů

Elektronická regulace teploty s rozmezím 60 - 200°C (pro všechny typy vlasů)

LED kontrolka teploty

Velmi rychlý záhřev

Uzamykatelná (možnost aretace kleští v uzavřené poloze)

Otočná přívodní šňůra o 360°

Závěsné očko

• Příkon: 170 W
  • Napětí: 220 - 240 V

• Mám ji přes 5 let
    • Funguje stále na 100%
    • Nic jí není
    • Velmi rychle se nahřívá a skvěle žehlí
    • Po nějaké době zhnědnou destičky.

Za mě nejlepší žehlička. Několik let funguje bez problému, rychlé nahřátí a lehce se nastavuje teplota, určitě bych doporučila všem.

• Rychlé nahřátí
    • Neníčí vlasy
    • Perfektně žehlí
    • Možnost nastavení teploty

Žehlička je naprosto perfektní, škoda je že o této značce ví málo lidí

• netahá za vlasy
    • rychle se nahřívá
    • výborně se s ní dělají i lokny
    • nastavení teploty - lehce regulovatené
    • rychlé zchladnutí po vypnutí
    • možnost uzamčení žehličky
    • vůbec nic

Žehličku mám už 3 roky a jsem s ní nad míru spokojená. Nemůžu ji vůbec nic vytknout, žehlící desky jsou lehko udržovatelné.

• , zakoupeno v KOVOSLUŽBA Praha

• Opravdu rychle nahřívá na vysokou teplotu a velice dobře žehlí.
    • Rychle zhnědly bílé žehlící plochy. Asi po 3 měsících používání.

• Žehličku mám již přes rok a jsem nad míru spokojená. Nemusím používat ani žádné dodatečné přípravky na vlasy před žehlením. Žehlička neničí vlasy.
    • Snad jen, že lidi o ní málo vědí (málo známá značka) :-(

Tuto žehličku bych doporučila všem, kteří chtějí mít nádherný, hladký a především zdravý účes.

• , zakoupeno v TIVIS.cz

• mam ji sice jen chvilky ale zatím je supr