Bravo B 4330 Flamingo

Typ
    žehličky
    Příkon
    40 W

Žehlička na vlasy Flamingo.

Nepřilnavý povrch : keramika. "Soft touch" povrch.

Digitální ovládání .

Příkon 40W.

Barva: černá.

• dokonalá úprava vlasů
    • destičky s nepřilnavým povrchem: keramika
    • funkce ionizace
    • pro všechny typy vlasů
    • dititální ovládání regulace teploty
    • světelna LED kontrolka
    • povrch rukojeti "soft touch"
    • uzamykatelná
    • příkon 40W

Dříve pouze v salónech, nyní můžete mít žehličku na vlasy i doma.

Během chvilky vám vykouzlí na hlavě zcela nový účes i bez profesionálního kadeřníka.

Již si nedokážu ani představit, že by mi doma chyběla.

U této žehličky na vlasy naleznete keramické destičky s nepřilnavým povrchem, díky kterému je žehlička šetrná k Vašim vlasům.

Teplotu je díky digitálnímu regulátoru možné nastavit od 120 do 220°C.

Pokud máte chuť experimentovat s vaším účesem, rozhodně doporučuji zakoupit.

• Skvělá, po pár letech jsem si ji koupila znova neboť jiná snad ani lepší není :)

• nádherně rovné vlasy
      • možnost nastavení teploty
      • keramické destičky s nepřilnavým povrchem
      • rychlé nahřátí
      • malinko těžší, ale při té chvilce žehlení, to vůbec nevadí

Moje první žehlička Remington se mi bohužel pár měsíců po skončení záruky rozbila (zapnula jsem ji a ona se po cca 3 vteřinách sama vypla). Vzhledem k tomu, že jsem ji koupila za cca 1500,- rozhodla jsem se, že teď už do nové tolik peněz dávat nebudu, jelikož se čím dál tím více přesvědčuji, že cena zdaleka neurčuje kvalitu výrobku ani nezaručuje jeho životnost. Vůbec by mě nenapadlo, že se dá koupit takováhle žehlička za tak super cenu. V porovnání s tou mou předchozí tato rovná vlasy mnohem lépe, má téměř stejné vlastnosti a je o přitom o dvě třetiny levnější. Takže pokud někdo váhá jakou si koupit žehličku pak 100% doporučuji tuto.

• rychlé nahřívání
      • vlasy vydrží dlouho rovné
      • skvělá cena
      • barva nádherná
      • dokonale rovné vlasy
      • lehké uzamykání
      • trochu těžší

Jsem se žehličkou velice spokojená. Nečekala jsem, že za takovéto peníze lze sehnat tak kvalitní žehličku. Mám své kudrnaté vlasy celkem ráda ale to jen když jsou vhodné pro můj outfit ale raději je mám rovné. Dříve jsem nemohla sehnat takovou žehličku aby mi ty vlasy vydrželi po celý den rovné, ale s touto mi vydrželi i druhý den. Akorát jsem pro dokonalejší rovnost ještě párkrát přejela. Pro narovnání => 1 - 2 tady (tedy u mě jsem musela brát prameny cca 2 cm).
      Jediná vada, která mě potkala tak po cca 2 letech (odpadnutí destiček - PÁD NA ZEM)
      Takže doporučuji