Bravo B 4175

Příkon
30 W

• , zakoupeno v ELCHO.CZ

• regulace teploty,rychlé zahřátí ,kvalitní

celkově jsem se žehličkou spokojená,splnila mé očekávání.

Povrch destiček
keramické
Regulace teploty
Příkon
30 W

Dříve pouze v salónech, nyní můžete mít žehličku na vlasy i doma. Během chvilky vám vykouzlí na hlavě zcela nový účes i bez profesionálního kadeřníka. Již si nedokážu ani představit, že by mi doma chyběla.

U této žehličky na vlasy naleznete nepřilnavý keramický povrch, díky kterému je žehlička šetrná k Vašim vlasům. Teplotu je díky regulátoru možné nastavit od 150 do 200oC a na rukojeť je použit materiál „soft touch“, který si po uchopení žehličky do ruky velmi brzy oblíbíte. Pokud máte chuť experimentovat s vaším účesem, rozhodně doporučuji zakoupit.

V podstatě model B-4174, ale doplněný o některé další funkce- např. plynule nastavitelný termostat a pogumovaný povrch.

• dokonalá úprav vlasů
  • nepřilnavý keramický povrch
  • možnost regulace teploty
  • tepelný rozsah 150 - 200 °C
  • příjemný povrch rukojeti "soft touch"
  • příkon 30 W

• , zakoupeno v ELCHO.CZ

• regulace teploty,rychlé zahřátí ,kvalitní

celkově jsem se žehličkou spokojená,splnila mé očekávání.

• Rychlé nahřívání
    • Vzhled
    • Výdrž

Tento produkt, jsem si koupila před více než 5 lety a stále funguje bez jediné chybičky a reklamace. Vážně doporučuji už jen kvůli její výdrži, že si nebudete muset co rok kupovat novou. Co se týče žehlení vlasů, žehlí moc dobře, vlasy mám po ní jemné, ale nevím jak je to s výdrží, protože mám dost kudrnaté vlasy a nevím jestli je chyba v mých vlasech, nebo v žehličce. Ale jinak za ty peníze je nepřekonatelná. :-)