BaByliss ST396E

žehličky

• , zakoupeno v PATRO.cz

• Parní žehlička
  • , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Vzhledem k zhoršující se kvalitě vlasů jsem hledala šetrnější žehličku na vlasy ( zvolila jsem s párou ). Po několika prvních použitích jsem maximálně spokojená, vlasy jsou lesklé a zdravější na pohled, úprava drží.
    • Plnění nádržky na vodu je trochu problematičtější, voda nestéká plynule do otvoru, drží se na povrchu, ale jedná se o doplňování malého množství.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi produktu, jsme rádi, že je spokojenost jak s výrobkem, tak s našimi službami. Těšíme se na Vaše další nákupy.
    ONLINESHOP.cz

Barva
Fialová
0.9 kg
Typ
žehličky

BaByliss ST396E

Žehlička na vlasy

Parní žehlička na vlasy + cestovní žehlička na vlasy Funkce napařování: vlasy u narovnávání hydratuje (nádržka 8ml) Titanokeramický povrch Plovoucí destičky Vysoká účinnost rovnání Ochrana: ultrarychlá rekuperace teploty Regulace teploty: 5 pozic 170-230°C Okamžité nahřátí LED displej Profesionální destičky: 85 x 38mm Velmi dlouhá životnost Ionizační generátor: 150 000 ions/cm3 Lesklé vlasy bez kadeří Zatahovací rozčesávací hřeben uprostřed destiček (nastavení 3 pozice) Otočná koncovka Vypínač On/off Automatické vypnutí Tepluvzdorná podložka Záruka 3 roky Cestovní žehlička: 180°C

Dokumenty

• , zakoupeno v PATRO.cz