BaByliss ST389E

Profesionální
Otočný kabel
Max teplota
235 °C

Žehlička na vlasy Wet & Dry - použití i na mokré vlasy Povrch Diamond ceramic (60% keramika) Zaoblený design - pro tvarování účesu 6 pozic regulace teploty: 140 až 235 °C Intenzivní režim: 220°C, 235°C Ochranný režim: 140°C, 160°C, 180°C, 200°C LED displej Profesionální extra dlouhé destičky: 35 x 120mm Ionizátor - lesklé vlasy bez kadeří Odnímatelný hřeben pro rovnoměrné rozložení vlasů Chladná špička Automatické vypnutí Zámek Tepluvzdorná podložka Kabel s otočnou koncovkou Záruka 3 roky

Dokumenty

• , zakoupeno v Brutální ceny

Zatím nevím. Dárek k vánocům

• Lehká
    • Rychlé zahřátí
    • Při zapnutí divně bzučí nejspíš ionyzator
    • Je z celkem měkkého plastu měla jsem strach, že by mi při prvním pádu praskla
    • S hřebenem pro mě nepoužitelná (tahá)
    • Nefungovalo mi zamykání kleští
    • Nemá digitální displej

Žehličku jsem vrátila čekala bych, že když nestojí 500 bude kvalitnější ale bohužel opak je pravdou.

• , zakoupeno v Gospoš

• rychlé narovnání vlasů, jak vlhkých, tak suchých
    • při žehlení "vyjíždějí" přídavné hřebínky na žehličce, musím je stále dávat zpět.

Až na ty vyjíždějící hřebínky jsem spokojená.

• rychlé nahřívání
    • skvělé žehlení
    • vyžehlené vlasy vydrží dlouho

Na své vlasy jsem potřebovala žehličku, která mi vlasy krásně narovná a vlasy zůstanou rovné i když bude venku vlhko.. Vybírala sem mezi několika žehličkama, ale když jsem si přečetla tyto recenze, neváhala jsem a koupila si jí. Určitě sem udělala dobře, protože jsem se žehličkou spokojená. Doporučuji:)

• , zakoupeno v TIVIS.cz

• výborně žehlí i vlnité vlasy

dala jsem na recenze dvou paní tady přede mnou a moc mi pomohly :-) žehlička je fakt super, sama mám vlnité nepodajné vlasy a tahle žehlička je krásně vyhladí :-)

• Velké žehlicí plochy.
    • Velké rozmezí teplot.
    • Rychle se nahřeje.
    • Mám pocit, že neničí vlasy, spíše naopak.
    • Vlasy vydrží narovnané, i za vlhkého počasí.
    • Žehlička po vlasech parádně klouže.
    • Nic.

Mám velmi kudrnaté vlasy, které ve vlhkém počasí začnou okamžitě krepatět. Dřív jsem používala Rowenta Respect, ale s touto žehlení trvá o třetinu kratší dobu, pramen stačí jednou přejet a navíc vyžehlené vydrží i ve vlhku. Jsem z ní maximálně nadšená! Nejlepší žehlička, co jsem zkusila, a žehlení mě dokonce začalo bavit :)

• Teplota - 235°C
    • Velké destičky
    • Destičky maji nasazovací 'hřebínek' z obou stran
    • Za tu cenu perfect
    • Možnost dělat vlny
    • Zahřátí do 10-20 vteřin
    • Dlouhá výdrž, až 2 dny
    • Wet & Dry (suché a mokré) možnost žehlení

Vydrží dva dny i přes noc, na horách, ve vlhku. Použila jsem plno žehliček na mé náročné vlasy a tahle jako jediná vydrží. Žehlení jde úplně samo díky velikým destičkám. Není potřeba držet při žehlení hřeben protože tam jsou nandavací a sundavací hřebínky po stranách. V obsahu balení je i nehořlavá podložka která jde omotat kolem žehličky při cestování.
    Destičky mají v sobě částečky. Uzamknutí žehličky v poloze stisknuté.

Rozhodně doporučuji, stojí to za to. ☺