BaByliss ST293PE

Profesionální

• kvalita
    • jemnost vlasů
    • cena - trochu vyšší

Žehličku jsme si zakoupily s mamkou domů a jsem za ní velice ráda. Žehlička nádherně želí vlasy do rovna a vzhledem k páře, jsou vlasy i rychleji poddajné a příjemné na dotek. Velmi mi vyhovuje rychlost žehlení vlasů, mám relativnw dlouhé vlasy a žehlení jindy trvalo i dvacet minut a se žehličkou BaByllis mi trvá narovnat si vlasy asi jen 10 minut. Ušetří i čas při čekání na nastavenou teplotu žehličky, údržba je také velmi jednoduchá a prakticky žádná. Jen se musí nalít voda do nádobky.

• nevysušuje vlasy
    • šetrná

Tuto žehliičku na vlasy jsem si koupila, když ta moje stará přestávala fungovat. U této mě zaujala teplota, která neníčí vlasy. Lze s ní dělat dokonce i vlny, když s ní kroutím. JInak vlasy krásně dokáže uhladit, jsou pak krásně lesklé a rovné bez poškození.

• , zakoupeno v www.shopcom.cz

Krepovač
Cestovní
Displej
Profesionální

Parní žehlička na vlasy BaByliss s nádržkou na destilovanou vodu o objemu 8 ml vlasy hydratuje a rovná jedním tahem. Keramické žehlící destičky o rozměru 110 x 30 mm se zatahovacím hřebenem ve středu žehlící plochy pro dokonale lesklé a hebké vlasy. Velmi rychlé nastavení a regulace teploty pro okamžité použití. Žehlička je vhodná pro všechny typy vlasů. 10 nastavitelných teplot od 170 °C do 230 °C, spínač parní funkce - bez páry, normální výkon a vysoký výkon. Parní funkce dodává vlasům hydrataci, lesk hebkost a zabraňuje krepatění vlasů. Uzamykatelná funkce žehličky je ideální pro cestování. Balení obsahuje tepluvzodrnou podložku.

Barva: modrošedá

Vlastnosti:

• nádržka na destilovanou vodu 8 ml
  • ionizační funkce
  • keramické topné články
  • keramické žehlící plochy
  • velmi rychlá regulace teploty
  • 10 nastavitelných teplot 170 °C - 230 °C
  • spínač parní funkce (bez páry, normální výkon, vysoký výkon)
  • zatahovací hřeben ve středu žehlící plochy
  • zámek
  • otočný kabel
  • LED kontrolka
  • pro všechny typy vlasů
  • dodává vlasům hydrataci a lesk
  • zabraňuje krepatění vlasů
  • automatické vypnutí
  • balení obsahuje teplzuvzdornou podložku

• Napětí: 230 V
  • Frekvence: 50 - 60 Hz
  • Příkon: 58 W
  • Délka kabelu: 1,7 m
  • Hmotnost: 300 g
  • Rozměr destiček: 110 x 30 mm
  • Nastavení teploty: 170 °C - 230 °C
  • Ionizační generátor: 150 000 ions/cm3

V přístroji by se měla používat měkká, demineralizovaná (destilovaná) voda.

• kvalita
    • jemnost vlasů
    • cena - trochu vyšší

• nevysušuje vlasy
    • šetrná

• , zakoupeno v www.shopcom.cz

• Super žehlička za super cenu

• Skvělá žehlička, šetří vlasy, nemám po ni zelektrizované ani vlasy. Musím říct, že jsem měla už předchozí řadu, takže jsem automaticky šáhla po této žehličce a je naprosto skvělá a ještě lepší než model před tím. Skvěle narovná, šetrná k vlasům.

Již leta používám žehličku asi tak 12 let, tohle je mo 4 žehlička a jsem z ní unešena. Je naprosto skvělá. Určitě doporučuji. Co se týče ovládání, je jednoduché, žehlička Vám nikdy nepřepálí vlasy, skvěle žehlí. Za mě doporučuji, měla jsem různé výrobce žehliček, ale jedině Babyliss ví jak dělat žehličky na vlasy

• žehlí jedním tahem (i kudrnaté vlasy)
    • funkce napařování při žehlení vlasů
    • 10 pozic regulace teploty
    • otočná koncovka (kabel)
    • vlasy jsou krásně lesklé a hydratované
    • velmi rychlé nahřátí žehličky
    • možnost žehlit s párou nebo bez
    • tepluvzdorná podložka v balení
    • na nic jsem nepřišla

Je to BOMBA! Pokud chcete krásné lesklé a hydratované vlasy, tuhle parní žehličku musíte mít! Od malička mám delší husté vlnité vlasy, které jsou ke všemu suché. Každé žehlení vlasů doma pro mě bylo peklo, proto jsem s žehlením doma přestala a vlasy si nechávala žehlit vyjímečně při návštěvě kadeřnice. První důvod, že jsem se s žehlením trápila skoro dvě hodiny a druhý, mé vlasy vypadaly suché a nezdravě. ALE po vyzkoušení parní žehličky BaByliss s nádržkou mám i doma vyžehlené vlasy jako od kadeřníka. Nemusím každý pramen několikrát přežehlovat. I mé vlnité vlasy jsou krásně rovné jedním tahem. Takže jsem vlasy vyžehlila za půl hodinky. Navíc jsou krásně lesklé, hebké na dotek a ne vysušené a krepaté jako u klasické žehličky. Žehličku můžete nastavit od 170 °C do 230 °C a k tomu si navíc vyberete možnost žehlení vlasů s párou či bez. PS: já už bez páry nikdy vlasy žehlit nebudu :-)

• Jednoduchost
    • Natavení teploty
    • Vypnutí/zapnutí páry
    • Rychlost nahřátí

Z žehličky Babyliss jsem jedním slovem nadšená. Je velmi jednoduchá na ovládání, můžete si nastavit stupně až do 230 °C a rozhodnout se, jestli zapnete i páru. Nahřeje se velmi rychle a ihned se můžete dát do žehlení.Po vyžehlení mám vlasy krásně rovné, jemné a vůbec nejsou vysušené, jako se mi to stávalo u předchozích žehliček.

• Líbí se mi disign a napařování.
    • Jen malinké mínus, topné těleso je až ke kraji a není chráněno, proto jsem si už několikrát lehce spálila krk.

Testuji žehličku na vlasy babyliss a jsem s ní velmi spokojená, nejdřív jsem nevěřila, že žehlička může napařit vlasy. Opravdu jsou jako vyfoukané, nepálí to vlasy, neničí je a nemám je tak ulízlé.

• Pára
    • Rychlost nahřívání
    • Šetrnost k vlasům
    • -

Mám dlouhé kudrnaté vlasy, barvené, krepaté, suché, jak už to s kudrlinami často bývá. Z téhle žehličky jsem ale nadšená - vlasy tolik neničí, kudrliny zkrotí mnohem rychleji, rychle se nahřeje. Z páry jsem měla respekt, protože když si vyžehlím vlasy a venku je jen trochu vlhko, s rovnými vlasy se můžu rozloučit. Říkala jsem si, jak zafunguje pára...parádně :) Vlasy jsou za chvíli rovné, lesklé, prostě super.

• rychle se nahřívá

Opravdu super žehlička. Nahřeje se během několika vteřin. Mám velice jemné vlasy a parní žehlička pro mě byla výhrou. Vlasy nemám tak vysušené a nejsou zničené.

• , Testováno s Testuj.to

• žehlí jedním tahem (i kudrnaté vlasy)
    • funkce napařování při žehlení vlasů
    • 10 pozic regulace teploty
    • otočná koncovka (kabel)
    • vlasy jsou krásně lesklé a hydratované
    • velmi rychlé nahřátí žehličky
    • možnost žehlit s párou nebo bez
    • tepluvzdorná podložka v balení
    • na nic jsem nepřišla

PS: já už bez páry nikdy vlasy žehlit nebudu :-)