AEG GB 5687

Typ
žehlicí kartáče
Displej
Výměnné nástavce

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

nezabírá do hloubky vlasů při česání, dost tvrdý, často se stane že se s ním udeřím

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Ovladače teploty jsou citlivé a na místě kde pouhým držením při česání/rovnání s teplotou aniž bych chtěla manipuluji.

Povrch destiček
žehlicí kartáče
Displej
Výměnné nástavce

Ionizační kartáč

Toužíte po dokonale rovných vlasech? Nechcete si ale upravovat vlasy obyčejnou žehličkou na vlasy, která vlasy sice vyrovná, ale zároveň je i poškodí?

Revoluci v péči o vlasy přináší digitální ionizační kartáč, který vlasy dokonale vyrovná a zároveň je nepoškodí! Jedinečná technologie kartáče odstraňuje z vlasů záporné ionty, ze kterých vlasy elektrizují a třepí se.

Ionizační kartáč slouží jako:

Keramická žehlička na vlasy

Kartáč na rozčesávání vlasů

Aniontový masážní kartáč na pokožku hlavy

S kartáčem se dostanete až ke kořínkům a důkladně si tak vyžehlíte vlasy, což je s klasickou žehličkou na vlasy obtížné.

Nemusíte se při tom navíc bát, že byste si pokožku hlavy popálili – konečky štětin kartáče dosahují teploty pouhých 80 °C, ale keramická tělesa mají teplotu do 230 °C!

Na základě kvality vlasů si zvolíte přesnou teplotu, jakou vaše vlasy potřebují. Tato je nastavitelná po 5 °C.

Technická specifikace:

• elektrický kartáč/ žehlící kartáč, pro každý typ vlasů s turmalínovým povrchem
  • žehlí vlasy během česání kartáčem
  • keramické štětiny s antistatickým účinkem pro výsledky bez krepatění
  • chladné konce štětin pro snadné použití
  • LED displej (modře podsvícený)
  • elektronický regulátor teploty
  • regulace teploty od 80 – 190 °C, pro různé druhy typů vlasů, nastavitelné po 5 °C
  • rychlé zahřátí

• Hloubka (cm): 28.00

1zákazník doporučuje produkt
2zákazníci nedoporučují produkt
  • , automaticky přeloženo z Arukereso.hu

Rychlá pomoc pro každodenní život! Nenahrazuje žehličku na vlasy, ale svou práci odvede.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu

Skvělé! Dělá přesně to, co je popsáno, a jsem velmi rád, že jsem si vybral tento typ.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Funguje to. Elektronika je dobrá, keramické topné těleso je dobré, splnilo by svou úlohu - kdyby štětiny kartáčku nebyly vyrobeny z příšerného plastu.
    • Po dvou týdnech začaly plastové štětiny kartáčků jedna po druhé vytékat. Prostě se odlomí. Nenutím ho, netlačím na něj, nespadne mi, používám ho tak, jak má. Tři se zatím odlomily, pravděpodobně měsíc nebo dva jít do koše.

Hledal jsem v cenově dostupném cenovém rozpětí, pro domácí použití, tedy ne v cenovém rozpětí profesionálního kadeřníka. Prošel jsem všechny výrobky a jediná spolehlivá značka, kterou jsem našel, byla AEG. O ostatních výrobcích jsem nikdy neslyšel, takže jsem znal pouze značku AEG.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Rychlé a snadné použití. Vlasy rozčesává poměrně hladce. Jedná se o produkt s dobrým poměrem cena/výkon.
    • Nenahrazuje žehličku na vlasy, ale spíše stylingový nástroj. Neměli byste od něj očekávat příliš mnoho, ale může se snadno stát zachráncem rozcuchaných rán.

Nedestruktivní, rychlé, jednoduché

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Myslím, že velkou výhodou přístroje je, že mohu libovolně regulovat teplotu, takže ho mohu používat šetrněji na své jemné vlasy a přesto je účinně narovnat.
    • Během používání, jak spotřebič držím, mám bohužel tendenci omylem nastavit teplotu kvůli poloze ovládacích knoflíků, ale na výsledek to nemá vliv.

S výrobkem jsem spokojená, nezklamal mě.

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Vlasy nenarovná vubec, velke zklamání.
  • , zakoupeno v Obchody24.cz