Rowenta CF7710

• ionizace
    • dobře klouže po vlasech a netrhá je
    • vyžehlení dlouho vydrží
    • větší rozměr žehličky

Žehličku jsem dlouho vybírala a koupila si jí až na základě kladných recenzí. Zatím jsem s ní spokojená. Oproti mé staré žehličce netrhá vlasy a vyžehlení opravdu dlouho vydrží - nejen do druhého dne. Vlasy se krásně lesknou a tolik se netřepí, což je možná díky ionizaci, kvůli které u mě Rowenta CF7710 vyhrála proti Remingtonu KeratinPro.

Super žehlička, doporučuji.

Povrch destiček
keramické
Barva
žlutozlatá
Ionizace
0.88 kg
Displej

Žehlička na vlasy ROWENTA CF7710D0. Žehlička na vlasy Rowenta CF 7710 D0 s profesionálními funkcemi Vám zaručí účes přesně podle Vašich představ. Žehlička na vlasy Rowenta CF7710D0 zaručuje odolnější a silnější vlasy až o 25% již po prvních 14 dnech používání (vychází ze studie laboratorních testů žehlení citlivých vlasů při 230°C). Díky tomu budete mít vlasy dokonale hladké a plné zdravého zářivého lesku. Funkčně nabitá žehlička Rowenta CF7710D0 se může pochlubit automatickým nastavením ideální teploty dle typu a stavu citlivosti vlasu v momentě žehlení, nebo lze naopak využít funkce fixace teploty díky keramickým zahřívacím elementům - udržují konstantní teplotu pro dokonalou kontrolu. Žehličku Rowenta CF7710D0 můžete nahřát až na profesionální teplotu 230°C, které dosáhne již do 30 sec. i dříve. Informaci o teplotě zobrazuje LCD displej se 3. barvami prosvětlení. Pro dokonalý výsledek je k dispozici Ultrashine NANO ceramic povrch pro extra lesk vlasů - povrch používaný u profesionálních značek. Samozřejmostí je funkce ionizace pro hladší a lesklejší vlasy, která eliminuje statickou elektřinu. Pro samotné žehlení je použito profesionálních tenkých plátů 3 cm. Zajištěna je i bezpečnost vestavěným uzamykacím systémem. V balení naleznete pouzdro na uložení a dárkovou krabičku.

Další informace o žehličce na vlasy ROWENTA CF7710D0 naleznete ve specifikacích produktu.

4zákazníci nedoporučují produkt

• Pekny design
    • Snadné nastavení parametrů
    • nevhodné pro husté vlasy (není pěkný výsledek jako u méně hustých vlasů)
    • Zrejme vadny kus, problemy s rozvodem elektriny. Bohuzel se neda sňůra vyměnit

Vybrala jsem si žehličku kvůli dobrým recenzím na internetu. Není vhodná pro husté vlasy. Přesto že jsem žehlila na 230 stupnů, jsem nedocílila takového výsledu jako s žehličkou babyllis. Zklamala mě kvalita provedení po 2 letech došlo k opotřebení kloubu, které nelze opravit. Naštestí jsem ji koupila ve slevě proto me její ztráta tolik nemrzí.

je parádní

• rychlé nahřátí
    • netrhá vlasy
    • vydrží dlouho rovné
    • vlasy se nelámou
    • výborně se dají dělat vlny

Žehličku mám už 4 roky a jsem s ní spokojená, doporučila bych ...

• regulace teploty podle typu vlasů
    • ionizace
    • dobře klouže po vlasech a netrhá je
    • vyžehlení dlouho vydrží
    • větší rozměr žehličky

Super žehlička, doporučuji.

• -krásný vzhled
    • -rychle se nahřívá i chládne
    • -pouzdro v balení
    • -je lehká a dobře se s ní manipuluje
    • -nastavitelnost teploty na různé druhy vlasů
    • -netrhá vlasy a vyžehlí hned na poprvé

Je to moje druhá žehlička na vlasy a zatím si na ni nemůžu vůbec stěžovat. Mám ji něco přes rok a pořád šlape tak jak má a není vůbec opotřebovaná. Vybrala jsem ji jak podle vzhledu tak i podle funkcí, které umožňují nastavení teploty na různě poškozené vlasy. Mě osobně vůbec neničí vlasy a na rozdíl od žehličky Remington S 9950 Shine, kterou jsem používala, ani nemastí vlasy. Vyžehlené vlasy mi vydrží do dalšího umytí a po vyžehlení se krásně lesknou.

• , zakoupeno v KASA.cz

• Manželka je velmi spokojená s funkcemi
    • Stále překáží v koupelně

Doporučuji všem, kteří si chtejí připlatit za dražší zboží

• Nastavitelnost teploty podle poškození vlasů a typu vlasů(vlnité,silně vlnité atd.)
    • Hodně toho vydrží
    • Rychlé nahřátí
    • Uzamknutí teploty
    • Čudlík na uzamnutí žehličky se seká během žehlení

velmi dobrá želička,která vydrží i hroší zacházení :)

• , zakoupeno v NákupníOkno.cz

• zadne..

tuto zehlicku jsem jiz jednou kupovala jako darek a je vyborna a ted kdyz ji mam tak vim ze je to pravda...

• +krásně rovná
    • +vlasy vydrží déle rovné
    • +má zámek tepoty
    • +nastavitelná teplota
    • -vyšší cena
    • -občas se mi zasekává zámek který drží žehličku zavřenou nebo otevřenou

Tato žehličke je skvělá...jsem s ní moc spokojená a využívám ji skoro pořád. Člověk si musí zvyknout na manipulaci s ní (je trochu větší) ale stojí to za to :)