Rowenta CF 7322

0.350 kg
Displej

• , zakoupeno v Andrea Shop

• rychlé nahřátí - 5 s
    • vlasy netrhá ani ostatní žehličky... to je jen rukama :) (i když věřím, že se dá sehnat nějaká, ale mezi značkovými jsem ještě takovou nenašla)
    • - žehlí perfektně
    • - vyžehlení mi vydrží do dalšího umytí (pokud tedy žehlení neodfláknu, nebo pokud si vlasy nedám do drdolu, nebo jiného účesu)
    • - Hlavně CENA!! když srovnám s ostatními drahými žehličkami, které mi vydrželi 1,5 roku... Tuhle už mám přes 4 roky a stále koná svou práci a skvěle. Teď si ji vyžádala sestra od Ježíška.. Za mě super, doporučuji!!
    • Jsou to jen drobnosti, pro které není důvod váhat nad koupí...
    • Délka kabelu, ale ten už mají skoro všechny krátký
    • Určitě není na mokré vlasy, to není žádná, pokud si nechcete tak snadno zničit vlasy... radši vyfoukat, menší vlhkost ale nevadí
    • Ráda bych k balení cestovní pouzdro..
    • !!! Pro zapomětlivce může být velký problém to, že se po určitě době sama nevypne !!! - ale vypnout jí přece není problém ;)

Hodnotím s velkými zkušenostmi s žehlením vlasů... Vlasy mám velmi husté a krepaté. Žehliček jsem vyzkoušela celou řadu typů i značek. S touto mám vlasy vyžehlené do 20 minut a vydrží... Kdežto s ostatními to bylo na více jak 35 minut a večer už jsem měla u kořínků vlnky. Sestra, pro kterou jsem ji objednala vyzkoušela i žehličky pohybující se kolem 2000 Kč, ale vždy do 14 dnů vrátila a šla jsi půjčit mou. Teď si řekla Ježíškovi o tu mou ... :) Škoda jen, že už není moc k sehnání... Celkově bych doporučila značku Rowenta vždy byly žehličky od nich o chlup lepší ;)

• , zakoupeno v Elme.cz

• Kvalitní materiál.
    • Možnost nastavení optimální teploty.
    • Nemá ionizátor (elektrizuje vlasy).
    • Není vhodná na kulmování.

U této žehličky je zaujal odpařovací systém Wet & Dry, který má umožňovat žehlení i mokrých vlasů. V praxi bohužel tuto vlastnost nevyužiji, před každým použitím musím vlasy vyfénovat. Kdyby ve specifikaci napsali "umožňuje žehlení vlhkých vlasů", neměla bych výtek, to by pak ovšem nebyla tak převratná novinka.
    Při žehlení se při troše neopatrnosti můžete velice snadno spálit (destičky doléhají až k okrajům).
    Vzhledem k výše zmíněným negativům tento výrobek nedoporučuji - za stejnou cenu či o pár stovek dražší lze pořídit i kvalitnější žehličku na vlasy.

• Perfektně žehlí jak barvené tak přírodní vlasy
    • Výhoda žehlení i mokrých vlasů
    • Možnost volit různé stupně teploty
    • Rychlé nahřátí
    • Netahá vlasy, když náhodou zatáhne není to vůbec znát
    • Lehká manipulace
    • Zámek
    • Dobře žehlí vlasy od konečků (i hodně krátké), u toho je ale lepší asistence ;)
    • Zatím jsem žádná negativa nezjistila

Perfektní žehlička, kterou využívám téměř každodenně, mám vlnité až kudrnaté vlasy, ale pokud je chci narovnat s touto žehličkou to není problém. Dříve jsem měla žehličku (nepamatuji si jaké značky) se skleněnými destičkami, která byla za podobnou cenu, ale tahle je rozhodně mnohokrát lepší.
    Vybrala jsem si ji díky kladným recenzím a ceně, která je opravdu perfektní vzhledem ke kvalitě výrobku.

Povrch destiček

Max. teplota (°C): 230
Duální napětí na cesty (115 V / 230 V): NE
Bezpečnostní vypínání: NE

Provedení výrobku: černá barva

HANDY WET & DRY 230° (NA SUCHÉ A MOKRÉ VLASY)
Systém Wet & Dry - odpařovací systém umožňuje žehlit i mokré vlasy, pro vysoušení a žehlení vlasů najednou
Easy press systém pro 100% kontakt mezi žehličkou a vlasy: design vyvinutý pro maximální tlak na vlasy při držení žehličky pouze jednou rukou
Profesionální teplota až 230°C
LED displej: 6 pozic nastavení teploty od 130° do 230°C
Rychlé nahřání do 30s pro okamžité použití
„Ultrashine NANO ceramic“ povrch - používaný profesionálními značkami, jedinečná kombinace keramických mikročástic a speciální povrchové úpravy desek:
- Zvyšuje kontakt mezi deskami a vlasy pro větší efektivitu žehlení
- Výrazně zvyšuje lesk vlasu

Záruční doba: 24 měsíců

• , zakoupeno v Andrea Shop

• rychlé nahřátí - 5 s
    • - žehlí perfektně
    • Jsou to jen drobnosti, pro které není důvod váhat nad koupí...
    • Délka kabelu, ale ten už mají skoro všechny krátký
    • Ráda bych k balení cestovní pouzdro..

• , zakoupeno v Elme.cz

• Kvalitní materiál.
    • Možnost nastavení optimální teploty.
    • Nemá ionizátor (elektrizuje vlasy).
    • Není vhodná na kulmování.

• Velmi rychlé nahřátí
    • Výborně vyžehlí i velmi kudrnaté vlasy
    • Na mokré (ani vlhké) vlasy bych moc nedoporučovala

Tento produkt jsem si vybrala, protože mi ho doporučila kamarádka, která s tímto produktem má zkušenosti a je velmi spokojená. Žehlička je dobrá jak pro středně dlouhé, tak i pro velmi dlouhé vlasy. Ale doporučila bych jí pouze na suché vlasy, na vlhké vlasy mi nevyhovuje, vlasy trhá a zanechává "zuby".
    Podle mě je úměrná k ceně. Není úplně 100%, ale určitě bych jí doporučila.

• Perfektně žehlí jak barvené tak přírodní vlasy

Rowentu doporučuji.

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

Perfektní výrobek

• , zakoupeno v Expert.cz

• -lze ji použít i na mokré vlasy!!!!
    • -rychle se rozehřeje
    • -perfektně se s žehličkou pracuje

Perfektní výrobek za rozumnou internetovou! cenu.
    Určitě doporučuji

• , zakoupeno v Expert.cz

Skvělá žehlička, rychlé nahřátí, snadné použití .
    Skvělý výsledek!(vlasy jsou jemné a lesklé) ! :)

• velice dobrá rychle se zahřeje, skvěle vyžehlí určitě doporučuju